Nejat İşler’in Başrolünde Yer Aldığı Uygun Adamın 1O Günü, 10 Şubat’ta Netflix’te

Adaletin peşinde güzel ve pak bir insan olarak kalmak ne kadar mümkün?

13.01.2023
24
Nejat İşler’in Başrolünde Yer Aldığı Uygun Adamın 1O Günü, 10 Şubat’ta Netflix’te

Adaletin peşinde uygun ve pak bir insan olarak kalmak ne kadar mümkün?

Netflix, Mehmet Eroğlu’nun birebir isimli romanlarından uyarlanan, Ay Yapım’ın imalini üstlendiği üçlemenin birinci filmi İyi Adamın 10 Günü’nün yayın tarihini tanıtım fragmanı ile duyurdu. 

Nejat İşler ve Uluç Bayraktar’ı Netflix’te birinci sefer buluşturan üretimin oyuncu takımında; İlayda Alişan, Şenay Gürler, Işık Fettahoğlu, Yurdaer Okur, Barış Falay, Esra Ronabar, İpek Türktan Kaynak, İlayda Akdoğan, Cet Artman, Beğenilen Kaya, Kaan Turgut, Erdal Yıldız, İstek Kocaoğlu ve  Kadir Çermik üzere başarılı isimler yer alıyor.

Oyuncu takımı kadar heyecan ve tansiyonu yüksek kıssasıyla de dikkat çeken İyi Adamın 10 Günü, 10 Şubat’ta tüm dünya ile tıpkı anda yalnızca Netflix’te.

İyi Adamın 10 Günü Hakkında

Hayatınız boyunca kimseye ziyan vermediyseniz nitekim yeterli bir insan olduğunuzu söyleyebilir misiniz?

Sadık (Nejat İşler), kötülüklerle dolu bir dünyada uygun bir adam olmak için çabalamaktadır. Artık bu sıra dışı özel dedektif, güçlü bir hadiseyi çözmeli ve bu süreçte yolunun kesiştiği dört bayana yardım etmelidir. Çetrefilli bir kayıp hadisesine bulaşınca uygunlukla kötülük ortasındaki çizgi bulanıklaşır ve Sadık güzel bir insan olmanın manasını sorgulamaya başlar. 

Mehmet Eroğlu imzalı roman üçlemesinden uyarlanan bu tansiyon sineması; mafya adamları, insan kaçakçıları ve sadist katillerin dünyasına adım atan bir özel dedektifi bahis alıyor.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.