BluTV’nin merakla beklenen orjinal dizisi MAGARSUS Hepsiburada Premium’un katkılarıyla 10 Ağustos’ta izleyiciyle buluşuyor

Berkay Ateş, Çağlar Ertuğrul, Merve Dizdar ve Ercan Kesal’ın başrolünde yer aldığı, takımıyla şimdiden 2023’ün en argümanlı yerli üretimlerinin ortasına giren Magarsus’un birinci iki kısmı BluTV’de 10 Ağustos’ta izleyicilerle buluşacak.

08.08.2023
8
BluTV’nin merakla beklenen orjinal dizisi MAGARSUS Hepsiburada Premium’un katkılarıyla 10 Ağustos’ta izleyiciyle buluşuyor

Berkay Ateş, Çağlar Ertuğrul, Merve Dizdar ve Ercan Kesal’ın başrolünde yer aldığı, takımıyla şimdiden 2023’ün en savlı yerli üretimlerinin ortasına giren Magarsus’un birinci iki kısmı BluTV’de 10 Ağustos’ta izleyicilerle buluşacak. 

Magarsus, Çukurova’nın bir kıyı ilçesi olan Sarıbahçe’de narenciye ticareti yapan Kurak Ailesi’nin hem kendi içlerinde cereyan eden hem de bölgede hakimiyet kurmaya çalışan dış güçlerle olan uğraşını husus ediyor. Çekimleri Adana’nın Karataş, Sarıçam ve Yumurtalık ilçelerinde geçen dizinin set mühleti ise yaklaşık 2 ay sürdü. Yılın heyecanla beklenen dizisi Magarsus, 7. Berlin TV Series Festivali’nin “Special Mention” kategorisinde başarılı oyuncu takımıyla “Stellar Cast” Ödülü’ne layık görüldü. Magarsus’un basın ön gösterimi ise 7 Ağustos 2023 Pazartesi günü Soho House’da özel bir aktiflikle yapıldı. 

BluTV CMO’su Merve Naz Atmaca Özdurak konuşmasında“”Türkiye’nin birinci ve önder yerli görüntü platformu olarak bu toprakların kıssalarının gücüne inanıyoruz. Magarsus hem senaryosu hem de oyuncu takımıyla birinci günden beri bizi çok heyecanlandıran bir proje, tanıtımlara aldığımız olumlu geri dönüşler ve izleyicideki heyecan ise yılın dizisi olacağına inancımızı perçinledi. Hepsiburada Premium ile geçtiğimiz sene başlayan başarılı iş birliğimiz çerçevesinde BluTV’nin premium içeriklerini Hepsiburada Premium üyelerine ulaştırıyoruz. Hepsiburada Premium’un katkılarıyla Magarsus’un daha geniş kitlelere ulaşacak olmasından memnunuz ve herkesi 10 Ağustos’ta Magarsus’un birinci 2 kısmı için BluTV’ye davet ediyoruz.” dedi. ” 

Hepsiburada Pazarlama Küme Yöneticisi Görkem Dereli ise, “Türk üretimlerinin tüm dünyadaki başarısı hepimizin göğsünü kabartıyor. Bu manada Türk üretimlerine olan katkılarından ötürü BluTV’ye teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Hepsiburada Premium, Hepsiburada’nın üyelik bazlı sadakat programı ve üyelerine birçok yarar sağlıyor. Geçtiğimiz ay 1. yılını kutladığımız ve şu an 1.3M üyesi olan Hepsiburada Premium’un en kıymetli ayrıcalıklarından biri – yola çıktığımız birinci günden beri bizimle olan – armağan BluTV üyeliği. Bu hoş iş birliğimizin, uzun yıllar devam etmesini umuyoruz. Yılın en tezli yerli üretimlerinin ortasına giren Magarsus’u merakla bekleyen tüm izleyicileri Hepsiburada Premium’un ayrıcalıklı dünyasına da bekliyoruz.” dedi.

Üyelik boyunca “Premium” izleme ayrıcalığı 

Hepsiburada Premium’un katkılarıyla ekrana gelen Magarsus’u, Premium üyeleri üyelik mühletleri boyunca ikram BluTV üyelikleri sayesinde 10 Ağustos’tan itibaren izleyebilecekler. Geçtiğimiz ay birinci yıldönümünü kutlayan Hepsiburada Premium’un 1 milyondan fazla üyesi bulunuyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.