Koca Kurt’un Hazinesi isimli çocuk tiyatrosu minik izleyicilerle buluştu

Keçiören Belediyesi Genç Tiyatro Akademisi tarafından sergilenen Koca Kurt`un Hazinesi isimli çocuk tiyatrosu Keçiören Necip Fazıl Kısakürek Tiyatro Salonu’nda izleyicisi ile buluştu.

13.08.2023
9
Koca Kurt’un Hazinesi isimli çocuk tiyatrosu minik izleyicilerle buluştu

Keçiören Belediyesi Genç Tiyatro Akademisi tarafından sergilenen Koca Kurt`un Hazinesi isimli çocuk tiyatrosu Keçiören Necip Fazıl Kısakürek Tiyatro Salonu’nda izleyicisi ile buluştu. Keçiören Belediye Lideri Turgut Altınok’un da katıldığı oyun minik tiyatroseverler tarafından ilgiyle izlendi.

Başkan Altınok oyunun sonunda ailelere ve çocukları hitaben bir konuşma yaparak, “Keçiören’de çocuklarımız çok şanslı. Onlar için inşa ettiğimiz tesisleri fiyatsız olarak hizmete sunuyor, çiçek ve meleklerimizi geleceğe hazırlıyoruz. Parklar, spor tesisleri halı alanlar fiyatsız hizmet veriyor. Yaz tatilinde kültürel ve sanatsal faaliyette bulunmaları için de tiyatro akademimiz hoş bir oyun ortaya koydu. Oyunumuzu izlemeye gelen ailelerimize, çocuklarımıza ve oyun hazırlayan tiyatro takımımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Koca Kurt’un Hazinesi her hafta sonu ilçedeki Necip Fazıl Tiyatro Salonu’nda izleyicilerle buluşmaya devam edecek. Tiyatroya katılmak isteyenler Belediyeden randevu alarak oyunun hangi gün ve saatteki gösterimine katılabileceklerini belirleyebilecekler.

 

OYUNUN KONUSU

Doli ile Fırfır Koca Kurt`un lisanlara destan hazinesini aramak için Koca Kurt`un mağarasına gizlice girerler ancak orada yalnız değillerdir, mert bir hayvan olan Kung fu kaplan Tigo`da mağarada Koca Kurt`un hazinesini aramaya gelmiştir. Müsabakanın akabinde kıyasıya bir rekabet onları beklemektedir.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.