Cenk Telkıvıran Orkestrası, Çim Konserlerinde Sevenleriyle Buluşuyor!

İzmir, 31 Ağustos 2023 Perşembe günü, tarihi Havagazı Fabrikası Gençlik Yerleşkesinde saat 21:00’da unutulmaz bir müzik aktifliğine mesken sahipliği yapacak.

14.08.2023
13
Cenk Telkıvıran Orkestrası, Çim Konserlerinde Sevenleriyle Buluşuyor!

İzmir, 31 Ağustos 2023 Perşembe günü, tarihi Havagazı Fabrikası Gençlik Yerleşkesinde saat 21:00’da unutulmaz bir müzik aktifliğine mesken sahipliği yapacak. İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen bu aktiflikte, müziğin büyülü dünyasında unutulmaz bir seyahate çıkmaya hazır olun, zira sahnede Cenk Telkıvıran Orkestrası yer alacak! Dahası, bu özel konserin girişleri fiyatsız olacak.

Cenk Telkıvıran Orkestrası, en pahalı ve özel anlarınıza mükemmel melodileriyle hayalleri gerçeğe dönüştüren bir tecrübe sunuyor. Cenk Telkıvıran, müzik yapmaya olan tutkusunu 1987 yılında keşfetti ve o günden bu yana müziğin büyülü dünyasında başarılı bir mesleğe imza atmaktadır. Orkestra, Cenk Telkıvıran’ın şefliğinde ve piyanistliğinde, sayısız pahalı sanatkarla birlikte yaptığı çalışmalarla tanınmaktadır.

Orkestranın kurduğu büyülü ahengi, sahnedeki performanslarına yansıtarak izleyicilere unutulmaz bir müzik tecrübesi yaşatmaktadır. Cenk Telkıvıran’ın orkestrası, müziği herkes için manalı ve etkileyici kılmak ismine büyük bir özveriyle çalışmaktadır. Tecrübeli müzisyenlerin bir ortaya geldiği bu orkestra, dinleyicilerine büyülü bir gece vaat ediyor.

İzmir Büyükşehir Belediyesi, sanatın ve müziğin kıymetini toplumla buluşturmak hedefiyle bu özel aktifliği düzenlemekte ve Cenk Telkıvıran Orkestrası’nı İzmirli müzikseverlerle buluşturacak. Havagazı Fabrikası Gençlik Yerleşkesi, tarihi dokusu ve eşsiz atmosferiyle aktifliğe süper bir yer oluşturacak.

Siz de 31 Ağustos 2023’de İzmir’in müzik dolu gecesine katılmak için bu eşsiz aktifliği kaçırmayın! Cenk Telkıvıran Orkestrası’nın büyülü performansına tanıklık etmek için tüm müzikseverleri saat 21:00’da Havagazı Fabrikası Gençlik Yerleşkesi’ne davet ediyoruz. Unutulmaz anlar yaşayacağınız bu aktiflikte girişler büsbütün fiyatsızdır.

Etkinlikle ilgili daha fazla bilgi almak için lütfen İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne başvurun yahut aktiflikle ilgili toplumsal medya hesaplarını takip edin. Müzikseverleri büyüleyecek bu özel gece için heyecanla bekliyoruz!

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.