İsmail Baha Sürelsan Konservatuvarı Kış Devri Kayıtları Başlıyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi İsmail Baha Sürelsan Konservatuvarı kış devri kayıtları başlıyor. 21 Ağustos ile 1 Eylül 2023 tarihleri ortasında gerçekleşecek olan online ön kayıt süreçleri ile müzikseverler, konservatuvarın varlıklı eğitim imkanlarından faydalanma fırsatı yakalayacak.

14.08.2023
17
İsmail Baha Sürelsan Konservatuvarı Kış Devri Kayıtları Başlıyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi İsmail Baha Sürelsan Konservatuvarı kış periyodu kayıtları başlıyor. 21 Ağustos ile 1 Eylül 2023 tarihleri ortasında gerçekleşecek olan online ön kayıt süreçleri ile müzikseverler, konservatuvarın güçlü eğitim imkanlarından faydalanma fırsatı yakalayacak.

Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Toplumsal İşler Dairesi Başkanlığı’na bağlı İsmail Baha Sürelsan Konservatuvarı, müziğe ve sanata kıymet verenleri bir ortaya getirerek, kaliteli eğitim ve kültürel tecrübeler sunmaya devam ediyor. Bu kapsamda 21 Ağustos ile 1 Eylül tarihleri ortasında İsmail Baha Sürelsan Konservatuvarı kış devri için ön kayıt periyodu başlıyor. Müzik tutkunları www.antalya.bel.tr adresi üzerinden online ön kayıt yapabilecek.

ENSTRÜMAN EĞİTİMİ

Enstrüman kursları kapsamında piyano, gitar, keman, bağlama, yan flüt, mandolin, viyolonsel, viyola, ud, kanun, ritim, darbuka, bendir, tef, cajon ve ney eğitimi verilecek. Konservatuvar’da ayrıyeten Bayanlar Korosu, Çok Sesli Koro, Çok Sesli Çocuk Korosu, Çok Sesli Gençlik Korosu, Türk Halk Müziği Çocuk Korosu, Türk Halk Müziği Gençlik Korosu, Türk Sanat Müziği Çocuk Korosu ve Türk Sanat Müziği, Gençlik Korosu da açılacak.

BAŞVURU SONRASI YETENEK SINAVI

İsmail Baha Sürelsan Konservatuvarı’nda enstrüman ve koro eğitimlerinin yanı sıra Sahne Sanatları kursları da açılacak. Bu kapsamda çağdaş dans, yaratıcı drama ve dramatik müelliflik kollarında tiyatro, halk oyunları ve şan eğitimleri verilecek. Yaş sınırlaması her branş için farklılık gösteren kurslar yetenek imtihanı ile öğrenci kabul edecek. 

Kayıt süreci hakkında ayrıntılı bilgi almak isteyenler için 0242 248 83 66 numaralı telefondan da dayanak sağlanacak.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

ETİKETLER: , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.