Aydın Büyükşehir Belediyesi, kültür sanat etkinlikleriyle vatandaşları bir ortaya getirmeye devam ediyor

Açık havada sinema keyfi yapmak isteyen vatandaşlar; Nazilli Atatürk Parkı’nda, Dokumacılık Park’ta ve Söke Mükemmeller Diyarı’nda buluştu.

15.08.2023
9
Aydın Büyükşehir Belediyesi, kültür sanat etkinlikleriyle vatandaşları bir ortaya getirmeye devam ediyor

Açık havada sinema keyfi yapmak isteyen vatandaşlar; Nazilli Atatürk Parkı’nda, Dokuma Park’ta ve Söke Mükemmeller Diyarı’nda buluştu. Kuşadası Davutlar Sahili’nde düzenlenen ‘Yaz Konserleri’ aktifliği ise vatandaşlara unutulmaz bir gece yaşattı. Aydın Büyükşehir Belediye Lideri Hasret Çerçioğlu, “Vatandaşlarımızı kültür ve sanat etkinlikleriyle buluşturmaya, kentimizin kültürel zenginliğini ortaya çıkarmaya devam edeceğiz” dedi.

Yaz akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen sinema geceleri, vatandaşlar tarafından ağır ilgiyle karşılanıyor. Dün akşam Dokuma Park’ta ‘Efsane Ekip Bilim Kahramanları’, Söke Mükemmeller Diyarı Parkı’nda ‘Arabalar’, Nazilli Atatürk Parkı’nda ise ‘Neşeli Günler’ sineması vatandaşlarla buluşturuldu. Açık havada sinema keyfi yapmak isteyen vatandaşlara patlamış mısır ve limonata da ikram edildi.

Vatandaşlar, kendilerini kültür ve sanat etkinlikleriyle buluşturan ve yaz akşamlarını keyifli hale getiren Çerçioğlu’na teşekkür etti. Etkinlikler ağustos ayı boyunca sürat kesmeden devam edecek. 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.