Migros Renkler Atölyesi Aktiflikleri Standa Dönüştü

Migros, “İyi İş Yeterli Gelecek” mottosuyla çalışanlarının farklı alanlarda yeni marifetler geliştirmesini destekleyen projeleri kusura geçirmeye devam ediyor.

17.08.2023
12
Migros Renkler Atölyesi Aktiflikleri Standa Dönüştü

Migros, “İyi İş Güzel Gelecek” mottosuyla çalışanlarının farklı alanlarda yeni marifetler geliştirmesini destekleyen projeleri yanlışa geçirmeye devam ediyor. Migros Renkler Atölyesi etkinliklerinde sertifikalı akrilik pouring dökme tekniği eğitimleri sunan Migros, çalışanlarının kuşağı tükenme tehlikesi altındaki mercan resiflerinden aldığı ilhamla tuvale yansıttıkları tablolarını sanatseverlerle buluşturuyor. İstanbul Beyoğlu’ndaki Tarık Zafer Tunaya Kültür Merkezi’nde açılacak olan stant, 19-20 Ağustos’ta saat 10:00-18:00 saatleri ortasında ziyaret edilebilir.

Migros’un, çalışanlarının kendilerini geliştirmeleri ve yeni maharetler edinmelerine takviye olmak gayesiyle “Ailem ve Ben” kapsamında Sanat Kulübü açarak başlattığı Renkler Atölyesi aktiflikleri, akrilik pouring dökme tekniği eğitimleri ile devam ediyor.

“Farklıyız Eşitiz” mottosuyla düzenlenen ve global ısınma nedeniyle yok olma tehlikesiyle karşı karşıya olan mercan resifleri ana temasıyla gerçekleştirilen etkinliklere katılan Migros Ailem ve Ben üyesi 80 Migros çalışanının el emeği tabloları İstanbul Beyoğlu’nda bulunan Tarık Zafer Tunaya Kültür Merkezi’nde sergileniyor. 19-20 Ağustos’ta 10:00-18:00 saatleri ortasında ziyaretçilere kapılarını açan stant, keyifli bir müzik eşliğinde gezilebilir.

*Tarık Zafer Tunaya Kültür Merkezi: İstiklal Caddesi, Şahkulu Bostanı Sk. No:8 Tünel, Beyoğlu, İstanbul

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.