Milla Jovovich, John Cusack, Liam Neeson ve Nicolas Cage, FİlmBox Extra’da!

SPI International, hatalılar dünyasından iblisler alemine, aile içi hatalardan gangsterler ortası hesaplaşmalara uzanan bir yelpazede birbirinden heyecanlı 4 hikayeyi, 4 mükemmel üretimle 21–28 Ağustos ortasında FilmBox Extra ekranlarında izleyicilerle buluşturuyor.

18.08.2023
8
Milla Jovovich, John Cusack, Liam Neeson ve Nicolas Cage, FİlmBox Extra’da!

SPI International, suçlular dünyasından iblisler alemine, aile içi kabahatlerden gangsterler ortası hesaplaşmalara uzanan bir yelpazede birbirinden heyecanlı 4 hikayeyi, 4 harika üretimle 21–28 Ağustos ortasında FilmBox Extra ekranlarında izleyicilerle buluşturuyor.  Milla Jovovich, John Cusack, Liam Neeson, Nicolas Cage üzere Hollywood efsaneleriyle heyecandan heyecana koşmaya hazır mısınız?

6 kıtada, 69 ülkede milyonlarca bireye hizmet veren milletlerarası medya kuruluşu SPI International, Milla Jovovich, John Cusack, Liam Neeson, Nicolas Cage üzere Hollywood efsanelerinin rol aldığı, dünya genelinde büyük ilgi toplayan heyecan dolu 4 sineması, aksiyon ve tansiyon yüklü sinemalara tartı veren FilmBox Extra ekranlarında izleyicilerle buluşturuyor. 

Hesaplaşma (Arsenal) – 21 Ağustos Pazartesi – Saat: 19:50

Görkemli mesleğinde yepisyeni bir ivme kazanan Nicolas Cage ve John Cusack’ın başrolleri paylaştığı sinema, güneyli bir gangsterin kaçırılan kardeşini kurtarmak için verdiği çabayı mevzu alıyor.

Son Evlat (The Last Son) – 22 Ağustos Salı – Saat: 21:30

Bazı ailelerde baba ve oğul çekişmesi, bir vefat kalım savaşına dönüşebilir. Sinemanın hikayesinde lanetlendiğini düşünen bir adam, bu lanetten kurtulmak için kendi berbat soyunu yok etmeye çalışıyor.

Hellboy (Hellboy) – 25 Ağustos Cuma – Saat: 21:30

Gösterime girdiği anda kült mertebesine yükselip çağdaş klasikler haline gelen sinema, Milla Jovovich, David Harbour ve Ian Mcshane’i bir ortaya getiriyor. Sinemanın hikayesinde Naziler tarafından büyütülüp sonradan kurtarılan, doğaüstü ve insan dünyaları ortasında sıkışmış iblis Hellboy, intikam almaya çalışan yaşlı bir büyücüye karşı savaşıyor.

Kanunun Ötesinde (A Walk Among the Tombstones) – 28 Ağustos Pazartesi – Saat: 21:30

Liam Neeson’un başrolünü üstlendiği sinemanın hikayesinde karısını kimin kaçırıp öldürdüğünü öğrenmek isteyen bir uyuşturucu satıcısı, özel dedektiflik yapan eski polis Matt Scudder’dan yardım ister. Birinci basamakta işi reddeden Scudder, bayanın nasıl öldürüldüğünü öğrendiğinde işi kabul eder.

Aksiyon sinemalarını, kesintisiz ve HD kalitesinde FilmBox Extra ekranlarında izlemek isteyen sinemaseverler, kanala Türksat KabloTV 337. kanal üzerinden ulaşabiliyor. FilmBox Extra içeriklerine ayrıca filmbox web sitesi ve FilmBox+ uygulaması kullanılarak bilgisayar, tablet ve taşınabilir telefon ekranlarından da ulaşılabiliyor. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.