Şenliğin Ritmi Murat Dalkılıç’la Yükseldi

İstanbul’un kalbinin attığı 34. Memleketler arası Şile Bezi Kültür ve Sanat Şenliği’nin beşinci gününde unutulmaz bir gece yaşandı. Sahnenin ışıklarıyla aydınlanan atmosferde, pop müziğin güçlü isimlerinden Murat Dalkılıç, sahneye adımını attığında izleyenleri hayran bıraktı.

19.08.2023
11
Şenliğin Ritmi Murat Dalkılıç’la Yükseldi

 İstanbul’un kalbinin attığı 34. Milletlerarası Şile Bezi Kültür ve Sanat Şenliği’nin beşinci gününde unutulmaz bir gece yaşandı. Sahnenin ışıklarıyla aydınlanan atmosferde, pop müziğin güçlü isimlerinden Murat Dalkılıç, sahneye adımını attığında izleyenleri hayran bıraktı. 

Dalkılıç Sahnede Büyüledi

Enerjisiyle, sesiyle ve sahne performansıyla adeta bir büyüye dönüşen Murat Dalkılıç, gece boyunca müzik tutkunlarını coşturdu. Kendine has şekliyle ve ikonik sahne kıyafetiyle Murat Dalkılıç, sahnede yalnızca bir sanatçı olarak değil, tıpkı vakitte bir moda ikonu olarak da parladı. Sahnedeki karizmatik duruşuyla seyircilere unutulmaz bir gece yaşatmak için sahneye çıkan Dalkılıç, hit müzikleriyle kalpleri fethetti.

Festivalimiz Sizlerle Güzel

Gecenin sonunda sahneye çıkan Şile Belediye Lideri İlhan Ocaklı, şenliğin büyüleyici atmosferine ve Murat Dalkılıç’ın süper performansına vurgu yaparak, “Bu geceyi özel kılan yalnızca müzik değil, burada bir ortaya gelen her bir vatandaşımızın birlikte olma isteği ve şenliğimize kattığı güç.  Sizlerle birlikte olmak, kültürümüzü ve sanatımızı paylaşmak bize büyük memnunluk veriyor. Bu şenliğin başarısı, sizlerin katkılarıyla mümkün oldu” diye konuştu.

Uluslararası Şile Bezi Kültür ve Sanat Şenliği’nin beşinci günü, Murat Dalkılıç’ın gücüyle dolu sahne performansı ve Lider İlhan Ocaklı’nın içten teşekkür konuşmasıyla taçlandı. Müzik, sanat ve dayanışmanın buluştuğu bu özel gecede, iştirakçiler unutulmaz anılarla şenliği tamamlamanın memnunluğunu yaşadı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

ETİKETLER: , , , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.