“Sıfırın Altında Hayat: Birinci Alaskalılar” National Geographic Ekranlarında!

Atalarından devraldıkları bilgelik ve hayatta kalma teknikleri ile hepimize ilham veren Alaskalıların ömürlerini ele alan “Sıfırın Altında Hayat: Birinci Alaskalılar” 24 Ağustos’tan itibaren her perşembe saat 21.00’de National Geographic ekranlarına geliyor.

20.08.2023
8
“Sıfırın Altında Hayat: Birinci Alaskalılar” National Geographic Ekranlarında!

Atalarından devraldıkları bilgelik ve hayatta kalma teknikleri ile hepimize ilham veren Alaskalıların hayatlarını ele alan “Sıfırın Altında Hayat: Birinci Alaskalılar” 24 Ağustos’tan itibaren her perşembe saat 21.00’de National Geographic ekranlarına geliyor.

Alaska’nın güçlü ömür koşulları altında hayatta kalan Alaska yerli halkı, atalarından öğrendikleri teknikleri uygulayarak gelecek kuşaklara bu bilgileri aktarmaya çalışıyor. Alaska Yerlilerinin güçlü lakin bir o kadar da eğitici hayatları “Sıfırın Altında Hayat: Birinci Alaskalılar” belgeseli ile ekrana taşınıyor.

“Sıfırın Altında Ömür: Birinci Alaskalılar” 24 Ağustos’tan itibaren her perşembe akşamı saat 21.00’de National Geographic’te sizlerle buluşacak.

Bilimin, keşfin ve kıssa anlatımının gücüne inanarak 130 yılı aşkın bir müddettir dünyanın en emniyetli markalarından biri olmayı sürdüren National Geographic’in birbirinden tezli yapımlarını Digiturk, D-Smart, KabloTV, Tivibu ve TV+ platformlarından izleyebilirsiniz.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.