FilmBox Ekranlarında Ağustosa Harika Sinemalarla Veda!

6 kıtada, 69 ülkede milyonlarca şahsa hizmet veren memleketler arası medya kuruluşu SPI International bünyesinde yer alan önde gelen sinema ve dizi kanalı FilmBox, etkileyici hikayeleri, dünya yıldızları ile buluşturan sinema sinemalarıyla ekranlara heyecan ve cümbüş katıyor.

25.08.2023
8
FilmBox Ekranlarında Ağustosa Harika Sinemalarla Veda!

6 kıtada, 69 ülkede milyonlarca bireye hizmet veren milletlerarası medya kuruluşu SPI International bünyesinde yer alan önde gelen sinema ve dizi kanalı FilmBox, etkileyici hikayeleri, dünya yıldızları ile buluşturan sinema sinemalarıyla ekranlara heyecan ve cümbüş katıyor.

FilmBox ekranlarında Ağustos ayına harika sinemalarla veda ediyoruz. Farklı janralarda, hatta farklı ülke sinemalarından 4 ilgi cazip sinema, 28 – 31 Ağustos tarihleri ortasında yeterli sinemaların adresi FilmBox ekranlarında olacak.

 

Hizmetçi (The Handmaiden) – 28 Ağustos Pazartesi Saat: 23:15

2022’de Cannes Sinema Festivali’nde Ayrılma Kararı sinemasıyla en yeterli direktör seçilen Park Chan-wook imzalı sinemada, 1930’lu yıllarda Kore’de kendisini Kont olarak tanıtan dolandırıcı Fujiwara, gizemli ve saf olarak görünen varis Leydi Hideko’nun zenginliğini ele geçirmek için onu kendisine âşık etmeye karar verir ve yeni hizmetçisi Sook-hee’yi ona yardım etmesi için kiralar. Hizmetçinin hanımefendisine delicesine âşık olması işleri değiştirecektir.

 

Steve Mcqueen: Adam Ve Büyük Yarış (Steve Mcqueen: The Man & Le Mans) – 29 Ağustos Salı – Saat: 21:30

Cannes sinema şenliğinde gösterilen bu belgesel, Hollywood ikonu Steve McQueen’in mesleğini çok makûs etkileyen bir sinema çekiminin gerisindeki gerçek olayları anlatıyor.

 

Yeni Ahit (The Brand New Testament) – 30 Ağustos Çarşamba – Saat: 23:05

Tanrı’nın hayatta olduğunu ve kızıyla birlikte Brüksel’de yaşadığını biliyor muydunuz? Başrollerinde Belçikalı aktör Benoit Poelvoorde’un ve Fransız sinemasının en tanınmış aktrislerinden Catherine Deneuve’ün yer aldığı bu gerçeküstü güldürüde İlah, karısı ve kızıyla olağan bir hayat süren sıradan bir Belçika vatandaşıdır ve bir apartman dairesinde yaşamaktadırlar. Bir gün kızı Ea, babasının bilgisayarını karıştırıp bütün dünyayı bir kaosa sürüklediğinde baba-kızın da ortası açılır. Küçük kız yeryüzünde yaşayan herkese kendi öleceği günün tarihini kısa ileti yoluyla atar. Akabinde da meskenden kaçıp altı havari bulmaya karar verir.

 

Ayın Elemanı (Employee Of The Month) – 31 Ağustos Perşembe – Saat: 21:30

Bir bankada yönetici olarak çalışan David “Ayın Çalışanı” seçilmeyi beklediği gün işten kovulur. Nişanlısı Sarah, meslektaşı Wendy ile bir alakası olduğunu öğrenir ve nişanı atar. Arkadaşı Jack, bunun en uygunu olduğuna onu ikna etmeye çalışır ancak sonraki gün bankada gerçekleşen soygun ve çalınan milyonlarca dolar David için yolun sonu olunca işler bilakis döner.

FilmBox izlemek isteyen sinemaseverler, seçkin TV platformları KabloTV Kanal 336 ve D-Smart Kanal 13 üzerinden kanala ulaşabiliyor. FilmBox içeriklerine ayrıca www.filmbox.com web sitesi ve FilmBox+ uygulaması kullanılarak bilgisayar, tablet ve taşınabilir telefon ekranlarından da ulaşılabiliyor. 

SPI International, FilmBox’un yanı sıra Türkiye’de yayın yapan öbür kanallarıyla da kaliteli üretimler sunuyor. FilmBox Extra, yüklü olarak aksiyon ve tansiyon çeşidi sinemaları ekranlara getiriyor. SPI International kanalları ortasında ayrıyeten canlı müsabaka heyecanı da sunan dövüş sporu kanalı FightBox, adrenalin sporu müsabakalarını ekrana taşıyan Fast&FunBox, ödüllü belgeseller sunan DocuBox, dünyanın birinci HD moda kanalı olan FashionBox yer alıyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

ETİKETLER: , , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.