Dijital dönüşüme ahenk: Bankosuz Hastanecilik

Her vakit yüksek konuk memnuniyetini hedefleyen Liv Hospital, “Bankosuz Hastanecilik” mobile self check-in uygulaması ile çıtayı yükseğe taşıyor.

27.08.2023
13
Dijital dönüşüme ahenk: Bankosuz Hastanecilik

Her vakit yüksek konuk memnuniyetini hedefleyen Liv Hospital, “Bankosuz Hastanecilik” mobile self check-in uygulaması ile çıtayı yükseğe taşıyor. Uygulama, konukların hastaneye girdiği an itibariyle bankoda beklemeden, “Mobil Check-in” ile ödemesini yaparak direkt hekiminin odasına muayeneye geçmesine imkan tanıyor. 

Sağlık hizmetlerinin her basamağında, hasta dostu bir orta yüz ile konuklarının işlerini basitçe halledebilmesini hedefleyen Liv Hospital, check-in özelliği ile hastaların süreçleri daha süratli, kolay ve tesirli bir formda yönetmelerini sağlayacak “Bankosuz Hastanecilik” uygulaması ile sıhhat hizmetlerinde dijital dönüşüme ahenk sağlıyor.

Liv Hospital’dan içeriye girdiğiniz anda direkt hekiminizin yanına gitmeniz için sizlere “Bankosuz Hastanecilik” hizmeti sunan Liv Hospital’ın mobile check-in özelliğinden faydalanabilmek için yapmanız gereken tek şey Liv Hospital Taşınabilir App’ini indirmek. 

Bankosuz Hastanecilik” ile randevu alma ve ödeme yapma üzere taşınabilir check-in süreçlerinizi yapabilirsiniz. Üstelik profilinize girdiğinizde fatura ödemelerinizden tetkik sonuçlarınıza kadar birçok sürece de ulaşabilirsiniz. Mobile check-in ile daha süratli ve kaliteli tedavi süreci ile vakit tasarrufu sağlayarak, sıhhat tecrübenizi daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Nasıl uygulanıyor?

Liv Hospital Taşınabilir App’e giriş yapıp, kaydınızı oluşturduktan sonra çok pratik bir halde muayene olmak istediğiniz kısmı ve tabibi çarçabuk seçebileceğiniz ekrandan; hekiminizin uygun gün ve saatlerini görerek randevunuzu çarçabuk oluşturabilirsiniz. Sizleri adım adım, kolay ve süratli bir halde ödeme sürecine kadar götürecek olan uygulama ile ister kartınızı kaydederek isterseniz de kaydetmeden ödemenizi inançlı bir formda yaparak, sürecinizi tamamlayabilirsiniz. 

Tamamlanan randevunuzu takviminize işlediğinizde yaklaşan hekim muayenenizi Liv Hospital’ın taşınabilir uygulaması üzerinden görebilirsiniz.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.