Canik Belediyesi Yüzleri Güldürmeye Devam Ediyor 

Canik Belediyesi, öğrencilere çanta ve kırtasiye seti ikram edecek.

28.08.2023
11
Canik Belediyesi Yüzleri Güldürmeye Devam Ediyor 

Canik Belediyesi, öğrencilere çanta ve kırtasiye seti armağan edecek.

Yeni eğitim öğretim yılında da eğitime olan takviyelerini aralıksız sürdüren Canik Belediyesi, öğrencilerin ve velilerin yüzlerini güldürmeye devam ediyor. Canik Belediyesi, 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı’nda ilçede birinci başlayan tüm öğrencilere çanta ve kırtasiye seti ikram edecek. Canik Belediye Lideri İbrahim Sandıkçı, “Çanta ve kırtasiye seti desteğimizle hem çocuklarımızı sevindirecek, hem de ailelerimize maddi manada katkı sağlamış olacağız” dedi. 

 

Ailelere Değerli Katkı 

İlçede eğitim alanına yönelik gerçekleştirdikleri özverili çalışmalarla örnek proje ve yatırımları hayata geçirdiklerini işaret eden Canik Belediye Lideri İbrahim Sandıkçı, çanta ve kırtasiye seti takviyesiyle ailelere maddi manada katkı sunmuş olacaklarını söz ederek, “İlçemize yeni ve nitelikli okullar kazandırırken, mevcut okullarımızın fiziki kalitesini artırıyoruz. Eğitim hayatı boyunca çocuklarımıza ve ailelerimize gerekli dayanakları sağlamaya devam ediyoruz. Eğitim alanına yönelik hayata geçirdiğimiz projelerle ilçemizin eğitim kalitesini arttırırken, nitelikli eğitim almak isteyen öğrencilerimizin merkezi haline getirdik. Canik’imizde okul ayrımı yapmaksızın birinci sınıfa başlayan tüm öğrencilerimize çanta ve kırtasiye setlerini armağan edeceğiz. Onların okula başlama heyecanını ve sevincini paylaşacağız. Çanta ve kırtasiye seti desteğimizle hem çocuklarımızı sevindirecek, hem de ailelerimize maddi manada katkı sağlamış olacağız. Eğitim alanına yönelik dayanaklarımızı arttırarak devam edecek, bugüne kadar olduğu üzere bundan sonra da tüm gereksinimlerinde öğrencilerimizin ve ailelerimizin yanlarında olacağız” dedi. 

 

Okul Sıralarında Teslim Edilecek

Öğrencilere çanta ve kırtasiye setlerinin sıralarında teslim edileceğini belirten Lider Sandıkçı, “Okullarımızın açılmasına sayılı günler bizler de hem sevgili öğrencilerimiz hem de değerli velilerimiz kadar heyecanlıyız.  Öğrencilerimizin birinci kez sıralarıyla ve öğretmenleriyle buluşacağı, ömürleri boyunca sürekli zihinlerinde yer alacak bu özel günde onları okullarında ziyaret edecek, çanta ve kırtasiye setlerimizi öğrencilerimizle buluşturacağız. İlçemizde yeni eğitim öğretim yılında birinci sınıfa başlayan tüm öğrencilerimize çanta ve kırtasiye seti armağan edeceğiz. Farklı renklerde kalemler, çizgili ve kareli defterler, fotoğraf defteri, pastel ve sulu boya kadrosu ile cetvel kadrosu başta olmak üzere öğrencilerimizin yıl içerisinde gereksinim duyacağı tüm kırtasiye eserleri setlerimizin içerisinde yer alacak. Yeni eğitim öğretim yılının öğrencilerimize, velilerimize ve tüm eğitim topluluğumuza iyi olmasını diliyor, öğrencilerimize başarılarla dolu bir yıl diliyorum” diye konuştu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

ETİKETLER: , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.