Çantadaki Sır ören’de tiyatroseverlerle 

Narlıdere Belediyesi Pakize Ateş Bayan İstişare Merkezi Güçlü Bayanlar Tiyatro Kümesi, “Çantadaki Sır” isimli tiyatro gösterisini Ören Amfi Tiyatro’da sahneledi.

29.08.2023
9
Çantadaki Sır ören’de tiyatroseverlerle 

Narlıdere Belediyesi Pakize Ateş Bayan Müşavere Merkezi Güçlü Bayanlar Tiyatro Kümesi, “Çantadaki Sır” isimli tiyatro gösterisini Ören Amfi Tiyatro’da sahneledi. Tiyatro Eğitmeni Şaziment Duran’ın yazıp yönettiği tiyatro gösteriminde, Cumhuriyetimizin 100. yılına ve Anadolu bayanlarının gücüne vurgu yapılırken, sarsıntı felaketlerine sebep olan yanlışlara ve yaşadığımız ekonomik ve toplumsal sıkıntıların sebeplerine de eleştirel bir gözle değinen “Çantadaki Sır”, sanatseverlerin beğenisini topladı.

Narlıdere Belediyesi ve Burhaniye Belediyesinin iş birliği ile fiyatsız olarak Ören Amfi Tiyatroda vatandaşlarımızla buluşan gösterimin akabinde Burhaniye Belediyesi Kültür ve Toplumsal İşler Müdürü Engin Demir, Narlıdere Belediyesi Pakize Ateş Bayan Dayanışma Merkezi Güçlü Bayanlar Tiyatro Grubu’na Burhaniye Belediye Lideri Ali Kemal Deveciler ismine teşekkür plaketi ve çiçek takdim etti.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

ETİKETLER: , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.