Gençlerin, “30 Ağustos Zafer Turu” Ege Üniversitesinde tamamlandı

Ankara Üniversitesi Hitit Bisiklet Topluluğu “30 Ağustos Zafer Turu” kapsamında Ankara’da başlayan seyahatlerini İzmir’de tamamladı.

29.08.2023
16
Gençlerin, “30 Ağustos Zafer Turu” Ege Üniversitesinde tamamlandı

Ankara Üniversitesi Hitit Bisiklet Topluluğu “30 Ağustos Zafer Turu” kapsamında Ankara’da başlayan seyahatlerini İzmir’de tamamladı. 600 kilometre yol kat ederek İzmir’e ulaşan Ankara Üniversitesi (AÜ) Hitit Bisiklet Topluluğu, Ege Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet Budak’ı ziyaret etti.

AÜ Hitit Bisiklet Topluluğu üyelerinden oluşan takımı, Ege Üniversitesi rektörlüğü bahçesinde karşılayan Rektör Prof. Dr. Budak, “600 kilometre yol kat ederek İzmir’e ulaşan ve 30 Ağustos Zafer ruhunu bizlere bir defa daha yaşatan Ankara Üniversitesi Hitit Bisiklet Topluluğu öğrencilerimize nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum. Ege Üniversitesi olarak öğrencilerimizin her vakit yanındayız ve onları destekliyoruz” dedi.

Topluluk, Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet Ünüvar’dan emanet aldıkları Ankara Üniversitesi flamasını Prof. Dr. Necdet Budak’a verdi. Hitit Bisiklet Topluluğu; Polatlı, Sivrihisar, Emirdağ, Afyon Merkez, Dumlupınar, Uşak, Kula, Turgutlu ve İzmir güzergahı üzerinden “30 Ağustos Zafer Turu”nu tamamladı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.