DJ Mahmut Görgen, Yeni Hazırladığı Setini PowerApp Üzerinden Yayınladı

Ünlü aranjör ve DJ Mahmut Görgen, müzikseverleri bir defa daha kendine hayran bıraktı. Yaptığı başarılı çalışmalarla ismini magazin dünyasında duyuran genç DJ, Power Group’a ilişkin olan PowerApp platformu üzerinden yeni setini dinleyicileriyle buluşturdu.

31.08.2023
8
DJ Mahmut Görgen, Yeni Hazırladığı Setini PowerApp Üzerinden Yayınladı

 

Ünlü aranjör ve DJ Mahmut Görgen, müzikseverleri bir sefer daha kendine hayran bıraktı. Yaptığı başarılı çalışmalarla ismini magazin dünyasında duyuran genç DJ, Power Group’a ilişkin olan PowerApp platformu üzerinden yeni setini dinleyicileriyle buluşturdu.

Mahmut Görgen, yaratıcı çalışmaları ve enerjik performanslarıyla tanınan bir isim olarak öne çıkıyor. PowerApp, müzik tutkunlarının sevdikleri DJ’leri ve sanatkarları takip edebileceği, özel setleri ve performansları dinleyebileceği bir platform olarak dikkat çekiyor. Mahmut Görgen de bu platformu kullanarak müzikseverlerle etkileyici performanslarını paylaşmaya devam ediyor. Yeni setinde, Mahmut Görgen’in kendi üslubunu ve müziğe olan tutkusunu yansıtan özel seçkiler yer alıyor. Dinamik ritimler ve özgün remixler, dinleyicilere unutulmaz bir müzik tecrübesi sunuyor. Mahmut Görgen’in PowerApp üzerinden tertipli olarak yayınladığı setler, onun müziğe olan bağlılığını ve yaratıcı vizyonunu yansıtıyor. Dinleyiciler, onun müzikal yeteneklerini keşfetmek ve onunla etkileyici bir müzik seyahatine çıkmak için PowerApp’i tercih ediyor. 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.