Lider Topaloğlu öğrencilerle Tahtalı Dağı’na çıktı

Liselere Geçiş Sınavı’nda (LGS) Kemer genelinde dereceye giren öğrenciler ve aileleri, Kemer Belediye Lideri Necati Topaloğlu’nun davetlisi olarak Tahtalı Dağı’nın tepesine çıktı.

31.08.2023
13
Lider Topaloğlu öğrencilerle Tahtalı Dağı’na çıktı

Liselere Geçiş Sınavı’nda (LGS) Kemer genelinde dereceye giren öğrenciler ve aileleri, Kemer Belediye Lideri Necati Topaloğlu’nun davetlisi olarak Tahtalı Dağı’nın doruğuna çıktı.

Etkinliğe katılan Kemer Belediye Lideri Necati Topaloğlu ve Kemer Belediyesi Kültür ve Toplumsal İşler Müdürü Mehmet Derya Baytekin, öğrenciler ve aileleri ile yaklaşık 12 dakikalık teleferik seyahatinin akabinde 2 bin 365 metre yükseklikteki Tahtalı Dağı’nın doruğuna ulaştı.

Zirvede öğrenciler ve aileleriyle sohbet eden Belediye Lideri Topaloğlu, öğrencilerle sohbet edip fotoğraf çektirdi.

Zirvede Kemer görünümünün tadını çıkaran öğrencilerden kimileri dinlenmeyi tercih ederken kimileri da “insan sapanı” (bungy catapult) ile heyecan dolu anlar yaşadı.

Öğrencilerin imtihanda elde ettikleri muvaffakiyet hasebiyle keyifli olduklarını tabir eden Lider Topaloğlu, geleceğin teminatı öğrencilerle ve aileleriyle dorukta hoş vakit geçirdiklerini söyledi.

Başkan Topaloğlu, eğitimin olmadığı hiçbir yerde muvaffakiyetin olamayacağının altını çizerek, “Bu yıl yapılan LGS’de Kemer genelinde birinci 10’a giren öğrencilerimizle ve aileleriyle bir ortaya geldik. Tahtalı Dağı’nın doruğuna çıkarak hoş vakit geçirdik.  Muvaffakiyet elde eden öğrencilerimizi kutluyor ve eğitim hayatlarında muvaffakiyetlerinin devamını diliyorum. Biz de Kemer Belediyesi olarak her vakit yanlarında olmaya devam edeceğiz.” dedi.

Öğrenciler ve aileleri aktiflik sorası Lider Topaloğlu’na eğitime ve öğrencilere verdiği dayanaklardan ötürü teşekkür etti.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.