Aleyna Tilki GameX’te Binlerce Oyun Tutkununu Müzikleriyle Coşturdu

Bu yıl 17’nci kere düzenlenenen Uluslararası Dijital Cümbüş ve Oyun Fuarı GameX 2023’ün sürprizi Aleyna Tilki oldu.

01.09.2023
7
Aleyna Tilki GameX’te Binlerce Oyun Tutkununu Müzikleriyle Coşturdu

Bu yıl 17’nci sefer düzenlenenen Uluslararası Dijital Cümbüş ve Oyun Fuarı GameX 2023’ün sürprizi Aleyna Tilki oldu. Genç yıldız, dijital oyun tutkunlarının buluşma noktası GameX 2023’deki PUBG Mobile standında bir konser verdi. Binlerce genç lisanlarından düşürmedikleri müzikleri coşku içinde izlerken, konser renkli imajlara sahne oldu. Gençler Aleyna Tilki’ye ağır sevgi şovlarında bulunurken, konser sonrası yüzlerce genç fotoğraf çektirmek için sıraya girdi.

 

En Eğlenceli Fuar “GameX” 

İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Milletlerarası Dijital Cümbüş ve Oyun Fuarı GameX 2023’ün ikinci gününde de binlerce oyun sever fuar alanına akın etti. En yeni dijital oyunlar birinci sefer oyun tutkunlarıyla buluşurken, cümbüş dolu fuar 2 Eylül Cumartesi gününe kadar sürecek.

Doğu Avrupa, Afrika ve Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetlerin en kapsamlı dijital oyun fuarı olma özelliğini taşıyan ve oyun tutkunlarını bir sefer daha buluşturan GameX, Rönesans Fuarcılık tarafından bu yıl 17’nci kere düzenleniyor. GameX 2023’e yerli ve yabancı dijital oyun firma ve markaları katılıyor. GameX 2023’e her yıl olduğu üzere bu yıl da 100 bin üzerinde dijital oyun tutkununun iştiraki bekleniyor.

 

Ödüllü Turnuvalar sürüyor

Dijital oyun bölümünün en büyük buluşmalarından biri olarak gösterilen GameX 2023’te iştirakçi markaların stantlarıyla birlikte, espor turnuvaları, konserler, fenomen buluşmaları, B2B “Developer Conference”, seminerler, paneller, indie alanları, drone yarışları, Geek Bazaar alanı, ödüllü cosplay yarışları ve çizgi roman/kitap kısımları de düzenleniyor.

 

Cosplay müsabakası için hazırlandılar

Bölgenin en büyük Cosplay müsabakasının da gerçekleşeceği GameX’te müsabakaya katılan Cosplay’ler birbirinden farklı kostümleriyle fuarın ilgi odaklarının başında geldiler.

 

Dünyanın markası GameX’te

GameX 2023’ün iştirakçileri ortasında PUBG Mobile’ın imalcisi dünya devi Tencent Games, Undawn, Papara,  Vatan Game, Funverse Games, RedBull, YTU GamesUp, Game+,  Arma Computer, Hawk Chair, Quantum Gaming,  Ortombo, GGAmigo, White Wolves, Teto Games, TDL, Hado ve daha birçok marka bulunuyor.

 

Rönesans Fuarcılık hakkında

Rönesans Fuarcılık, 42 yıldır fuar organize eden Türkiye’nin birinci fuar şirketlerinden biridir. Rönesans Fuarcılık’ın 1981 – 2006 yılları ortasında düzenlediği Türkiye’nin en kıymetli Bilgisayar Teknolojileri Fuarı CompeX, son 17 yıldır yerini GameX Milletlerarası Dijital Oyun ve Cümbüş Fuarlarına bıraktı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

ETİKETLER: , , , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.