Kuvvetli PSM’nin 11. Döneminin Birinci Konseri: mor ve ötesi Senfonik

Şiddetli PSM 11. dönemine Türkiye’nin müzik tarihine ikonlaşan müzikleri ve konserleriyle ismini yazdıran, rock müziğin en değerli temsilcilerinden mor ve ötesi’nin Senfonik konseriyle merhaba diyor.

02.09.2023
8
Kuvvetli PSM’nin 11. Döneminin Birinci Konseri: mor ve ötesi Senfonik

Zorlu PSM 11. dönemine Türkiye’nin müzik tarihine ikonlaşan müzikleri ve konserleriyle ismini yazdıran, rock müziğin en değerli temsilcilerinden mor ve ötesi’nin Senfonik konseriyle merhaba diyor. Şef Orçun Orçunsel idaresindeki Avrasya Filarmoni Orkestrası’nın mor ve ötesi’ne eşlik edeceği konser 21 Eylül akşamı Şiddetli PSM’de! 

Zorlu Performans Sanatları Merkezi, Dünyan Değişsin mottosuyla 11. dönemine başlıyor. Yirmi yıl boyunca kültleşmiş albüm, sayısız tekli yayınlayan hem Türkiye’de hem de yurt dışında yüzlerce canlı performans sergileyen, Türkiye’nin öncü rock gruplarından mor ve ötesi, senfoni orkestrasıyla birlikte Kuvvetli PSM’nin 11. döneminin birinci konserine imza atacak. Kümenin ‘Daha Memnun Olamam’, ‘Bir Derdim Var’, ‘Cambaz’, ‘Oyunbozan’ başta olmak üzere efsaneleşen tüm şarkılarına Şef Orçun Orçunsel yönetimindeki Avrasya Filarmoni Orkestrası eşlik edecek. 

mor ve ötesi Senfonik 21 Eylül akşamı Şiddetli PSM Turkcell Sahnesi’nde! Konser biletleri passo.com.tr’de satışta!

 

Zorlu Performans Sanatları Merkezi

Zorlu Performans Sanatları Merkezi 10. dönemini kutluyor! 10 yıldır ilham verici sanat tecrübeleri yaratarak ve dünya sanatına mesken sahipliği yaparak daha çok beşere sanatı keşfetmeleri ve sanatla dönüşmeleri için ilham veriyor! Ulusal ve milletlerarası kültürel iş birlikleri, seçkin kurum ve sanatkarlarla olan ortak çalışmalarıyla sanatseverler ve yeni sanat izleyicileri için özgür, yaratıcı, dönüştüren ve geliştiren bir sahne yaratıyor. Bugünün ve yarının sanatkarlarına hayal dünyalarını geliştirecek yaratıcı fırsatlar sunuyor ve onlara dayanak oluyor! Onuncu sezonunda “Onları Seviyoruz” mottosuyla 10 yıllık geçmişinde ağırladığı tüm sanatkarları kutlayan Güçlü PSM sanata gönülden bağlı, yaklaşık 150 çalışanıyla birlikte yenilenmeye ve sürprizler sunmaya devam ediyor. Bugüne kadar 5 milyondan fazla sanatseveri ağırlayan Şiddetli PSM, Türkiye’deki kültür sanat faaliyetlerinin yaklaşık yüzde 15’ini gerçekleştiriyor. Dünyaca ünlü müzikallerden, dünya çapındaki müzisyenlere, büyük yapımlı tiyatrolardan tek kişilik performanslara kadar uzanan nitelikli kültür sanat etkinliklerini sanatseverlerle buluşturan ve dünya standartlarında bir donanıma sahip olan Güçlü PSM, küresel bir sahne olma vizyonuyla hareket ediyor. Yenilikçi, dinamik, aktüel, muteber, eğlenceli, çok sesli kapsayıcı, savlı, sıra dışı yapısıyla performans sanatları merkezi olmanın ötesine geçerek kültür sanat kesiminin gelişimine katkı sağlıyor. Kuvvetli PSM, 7 farklı yerde eşsiz bir kültür-sanat tecrübesi sunuyor. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.