Fado ve Çağdaş İngiliz Müziğini Harmanlayan Nessi Gomes, 11 Kasım’da Güçlü PSM’de!

“Diamonds & Demons’’ albümüyle süratli bir çıkış yakalayan, çağdaş İngiliz müziği ve fadoyu harmanladığı müziklerinde tabiatın, aşkın, ve insan ruhunun derinliklerine inen Nessi Gomes, 11 Kasım’da Kuvvetli PSM Turkcell Platinum Sahnesi’nde! 

04.09.2023
10
Fado ve Çağdaş İngiliz Müziğini Harmanlayan Nessi Gomes, 11 Kasım’da Güçlü PSM’de!

“Diamonds & Demons’’ albümüyle süratli bir çıkış yakalayan, çağdaş İngiliz müziği ve fadoyu harmanladığı müziklerinde tabiatın, aşkın, ve insan ruhunun derinliklerine inen Nessi Gomes, 11 Kasım’da Güçlü PSM Turkcell Platinum Sahnesi’nde! 

Küçük Guernsey Adası’nda Portekizli bir ailenin çocuğu olarak doğan İngiliz müzikçi ve kelam müellifi Nessi Gomes, çokkültürlülükten aldığı ilhamla klâsik ve duygusal Fado müziğini İngiliz çağdaş müziği ile birleştirerek kendine has üslubunu yarattı. Tabiatın, aşkın ve insan ruhunun derinliklerine indiği müzik kelamlarıyla ve büyülü sesiyle Nessi Gomes, 11 Kasım’da Kuvvetli PSM Turkcell Platinum Sahnesi’nde unutulmaz bir performansa imza atacak.

2013 yılında yazmaya başladığı müziklerini, yavaş yavaş ve ustalıkla bir ortaya getiren Gomes, Grammy adayı üretimci Duncan Bridgeman ile çalışarak, 2016’da birinci albümü ‘’Diamonds & Demons’’ı ortaya çıkardı. Karanlık, cadı öyküleri, aşk ve itimat arayışı üzere mevzular hakkında nostaljik sözlerle bezeli bu albümle süratli ve etkileyici bir çıkış yakalayan sanatçı, Portekiz kökenlerini yansıtan melodilerin yanı sıra Björk, Kate Bush üzere isimlerin üsluplarından da ilham aldı. 

Kariyerinin başından itibaren 21 Avrupa ülkesini kapsayan birçok büyük konser ve  büyük şenlik performansıyla milletlerarası çapta bir hayran kitlesi edinen, eşsiz vokaliyle izleyenlere büyülü bir atmosfer yaşatan Nessi Gomes, 11 Kasım’da Güçlü PSM Turkcell Platinum Sahnesi’nde sevenleriyle buluşacak.

Kapı Açılış: 21.00

Nessi Gomes: 21.30

11 Kasım akşamı gerçekleştirilecek Nessi Gomes etkinliğinin biletleri passo.com.tr’de.

Bilet Fiyatları:

Ön Satış 1. Kategori :440,00 TL 

Ön Satış 2. Kategori : 550,00 TL

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.