Candy Cane Lane, 1 Aralık’ta Tüm Dünyada Sadece Prime Görüntü’de Yayına Girecek

Eddie Murphy kente geliyor ve birinci yılbaşı sinemasına kendine has güldürüsünü katıyor! İzleyiciler, sihirli karakterler ve beklenmedik sürprizlerle yılbaşı sihrini deneyimliyor. 

06.09.2023
8
Candy Cane Lane, 1 Aralık’ta Tüm Dünyada Sadece Prime Görüntü’de Yayına Girecek

Eddie Murphy kente geliyor ve birinci yılbaşı sinemasına kendine has güldürüsünü katıyor! İzleyiciler, sihirli karakterler ve beklenmedik sürprizlerle yılbaşı sihrini deneyimliyor. Candy Cane Lane filmi, 1 Aralık Cuma günü yalnızca Prime Görüntü’de dünya çapında 240’tan fazla ülke ve bölgede gösterime girecek. Prime üyeleri Candy Cane Lane filmini tek üyelikte indirim, kolaylık ve cümbüş fırsatları kapsamında izleyebilecek. Prime Görüntü, ayda yalnızca 39 TL’ye özel indirimleri, geniş seçenekleri, kullanım kolaylığını ve kaliteli dijital eğlenceyi üyeleriyle buluşturuyor.

Eddie Murphy, bu yılbaşı güldürü macerasında, mahallesinin klasik yeni yıl konseptli dekorasyon yarışını kazanmayı kendine misyon edinmiş bir adamı canlandırıyor. Chris (Eddie Murphy), kazanma talihini artırmak için kazara çılgın bir elf olan Pepper (Jillian Bell) ile mutabakat yapar, o da Noel’i hayata döndüren sihirli bir büyü yapar ve kente büyük bir kaos getirir. Ailesinin tatilini mahvetme riskiyle karşı karşıya kalan Chris, karısı Carol (Tracee Ellis Ross) ve üç çocuğuyla birlikte Pepper’ın büyüsünü kırmak, sihirli berbat karakterlerle çaba etmek ve herkes için Noel’i kurtarmak için vakitle yarışmak zorunda kalır.

Filmin oyuncu kadrosunda Eddie Murphy, Tracee Ellis Ross, Jillian Bell, Thaddeus J. Mixson, Ken Marino, Nick Offerman, Robin Thede, Chris Redd, Genneya Walton, Madison Thomas, D.C. Young Fly, Anjelah Johnson-Reyes, Nancy Lenehans gibi yıldız isimler bulunuyor. Candy Cane Lane, yönetmen Reginald Hudlin, yapımcı Brian Grazer ve Murphy’i 1992 üretimi hit sinema Boomerang’dan bu yana birinci sefer bir orta getiriyor. Senaryo, Kelly Younger tarafından El Segundo, CA’daki Candy Cane Lane’de geçen kendi çocukluk anılarından ve yılbaşı tecrübelerinden esinlenerek yazılmıştır.

Kelly Younger tarafından yazılılıp Michele Reginald Hudlin tarafında yönetilen sinemanın liderliğini ve yönetici prodüktörlüğünü Doug Merrifield üstleniyor. Sinemanın yönetici prodüktörleri arasında Ron Howard, Brian Grazer, Eddie Murphy, Karen Lunder, Charisse Hewitt-Webster da yer alıyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.