İngiliz Post-Punkın En Âlâ Temsilcilerinden IDLES’ın Türkiye’deki Birinci Konseri Kuvvetli PSM’de!

 ‘’Never Fight A Man with A Perm’’, ‘‘I’m Scum’’, ‘Danny Denelko’’ ‘’Damaged Goods’’ üzere hit müzikleriyle post punk’ın simgesi haline gelen IDLES, Türkiye’de birinci defa hayranlarıyla buluşmaya geliyor.

06.09.2023
4
İngiliz Post-Punkın En Âlâ Temsilcilerinden IDLES’ın Türkiye’deki Birinci Konseri Kuvvetli PSM’de!

 ‘’Never Fight A Man with A Perm’’, ‘‘I’m Scum’’, ‘Danny Denelko’’ ‘’Damaged Goods’’ üzere hit müzikleriyle post punk’ın simgesi haline gelen IDLES, Türkiye’de birinci sefer hayranlarıyla buluşmaya geliyor. Lolapalooza, Roskilde, Glastonbury, Osheaga üzere ünlü şenliklerdeki performanslarıyla kültleşen IDLES, 27 Kasım 2023’te %100 Müzik katkılarıyla Güçlü PSM’de!

2009 yılında Bristol’de kurulan ve son periyottaki en başarılı rock kümelerinden biri olarak görülen IDLES, kendi tabirleriyle ‘gürültülü ve sert’ melodileriyle bu defa İstanbul müzik sahnesine konuk olacak. Kısa müddette post-punk’ın kült isimlerinden biri haline gelmeyi başaran, konserlerinin biletleri satışa çıkar çıkmaz tükenen, Lolapalooza, Roskilde, Glastonbury, Osheaga, NOS Alive ve daha pek çok dünyaca ünlü şenliğin line-up’ında yer alan IDLES, 27 Kasım 2023 akşamı Kuvvetli PSM Turkcell Sahnesi’nde %100 Müzik katkılarıyla İstanbul’daki sevenlerine post punk’ı onurlandıran bir gece yaşatacak. 

‘Welcome’ ve ‘Meat’ EP’lerinin akabinde 2017 yılında yayınladıkları ‘Brutalism’ albümleriyle rock müzik dünyasında ses getiren küme,  2019 yılında çıkardıkları ikinci albümleri ‘Joy as an Act of Resistance’’ ile Mercury Ödülleri’nde ‘En Âlâ Albüm’ kolunda adaylığa layık görüldü. 2021’de çıkardıkları son albümleri ‘Crawler’ ile Grammy Ödülleri’nde hem ‘En Güzel Rock Performansı’ hem de ‘En Düzgün Rock Müzik Albümü’ adaylığı kazanan IDLES, ‘‘motorik, agresif ancak birebir vakitte pozitif’’ olarak tanımladıkları müziklerini hayranlarıyla buluşturmak için 27 Kasım 2023’te %100 Müzik katkılarıyla Güçlü PSM Turkcell Sahnesi’ne konuk olacak.

IDLES presented by %100 Müzik konserinin biletleri konserinin biletleri passo.com.tr’de!

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.