FilmBox Ekranlarında Eylül Rüzgarı

6 kıtada, 69 ülkede milyonlarca bireye hizmet veren memleketler arası medya kuruluşu SPI International bünyesinde yer alan önde gelen sinema ve dizi kanalı FilmBox, etkileyici hikayeleri, dünya yıldızları ile buluşturan sinema sinemalarıyla ekranlara heyecan ve cümbüş katıyor.

07.09.2023
9
FilmBox Ekranlarında Eylül Rüzgarı

6 kıtada, 69 ülkede milyonlarca şahsa hizmet veren memleketler arası medya kuruluşu SPI International bünyesinde yer alan önde gelen sinema ve dizi kanalı FilmBox, etkileyici hikayeleri, dünya yıldızları ile buluşturan sinema sinemalarıyla ekranlara heyecan ve cümbüş katıyor.

Eylül ayını uygun sinemaların adresi FilmBox ekranlarında, yaban kazlarının ilham veren iç dünyalarından 60’ların müzik efsanelerine, oradan da dünyanın son anlarına uzanan bir yelpazede değişik hikayelerden yola çıkan 3 hoş sinemayla karşılıyoruz.

 

Kanatlarını Aç (Spread Your Wings / Donne-moi des Ailes) – 9 Eylül Cumartesi Saat: 21:30

Bu sıcacık sinema, yaban hafriyat göçleri konusunda uzman olan Christian’ın, hayatı görüntü oyunlarından ibaret sanan 14 yaşındaki oğluyla atıldığı maceranın gerçek hikayesini anlatıyor.

 

Aşk ve Merhamet (Love & Mercy) – 12 Eylül Salı Saat: 21:30

Başrolünde sıradışı rollerin yıldızı John Cusack’i barındıran sinema, bir müzik efsanesinin hayatından kesitler sunuyor ve ünlü Beach Boys kümesinin kreatif dehası Brian Wilson’un yeteneğinin bedelini nasıl ödediğini anlatıyor. 60’lı yıllarda ününün doruğunda olan Brian Wilson, avangard pop şaheserini yaratmaya çalışırken ortaya çıkan psikozu ile uğraş etmeye başlar. 1980’lere geldiğimizde ise Wilson, karanlık terapist Dr. Eugene Landy’nin 24 saat nezareti altında, başı karışmış, darmadağın bir adamdır.

 

Bu Bir Felaket (It’s a Disaster) – 19 Eylül Salı Saat: 21:30

Dostlarla yediğiniz yemeğin, bildiğiniz dünyanın son anları olduğunu fark etseniz ne yapardınız? Bu değişik ve eğlenceli sinemanın hikayesinde, Pazar brunch’ı için bir ortaya gelen dört çift, dünyanın sonu gelmek üzereyken birlikte bir meskende sıkışıp kaldıklarını fark ediyorlar ve olaylar gelişiyor.

FilmBox izlemek isteyen sinemaseverler, seçkin TV platformları KabloTV Kanal 336 ve D-Smart Kanal 13 üzerinden kanala ulaşabiliyor. FilmBox içeriklerine ayrıca filmbox.com web sitesi ve FilmBox+ uygulaması kullanılarak bilgisayar, tablet ve taşınabilir telefon ekranlarından da ulaşılabiliyor. 

SPI International, FilmBox’un yanı sıra Türkiye’de yayın yapan başka kanallarıyla da kaliteli imaller sunuyor. FilmBox Extra, yüklü olarak aksiyon ve tansiyon çeşidi sinemaları ekranlara getiriyor. SPI International kanalları ortasında ayrıyeten canlı müsabaka heyecanı da sunan dövüş sporu kanalı FightBox, adrenalin sporu müsabakalarını ekrana taşıyan Fast&FunBox, ödüllü belgeseller sunan DocuBox, dünyanın birinci HD moda kanalı olan FashionBox yer alıyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

ETİKETLER: , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.