Alan’dan Açık Davet: Londra’daki Delfina Vakfı Misafirlik Programına müracaatlar 17 Eylül’de Sona Erecek

Delfina Vakfı, SAHA ile işbirliği kapsamında Türkiye’den sanatkarların Londra’daki misafirlik programına müracaatlarını bekliyor

12.09.2023
8
Alan’dan Açık Davet: Londra’daki Delfina Vakfı Misafirlik Programına müracaatlar 17 Eylül’de Sona Erecek

Delfina Vakfı, SAHA ile işbirliği kapsamında Türkiye’den sanatkarların Londra’daki misafirlik programına müracaatlarını bekliyor!

Altı yahut on iki hafta sürecek olan program, Delfina Vakfı’nın kış dönemi kapsamında 4 Ocak – 27 Mart 2024 tarihlerinde gerçekleşecek. Uçuş, konaklama ve mahallî ulaşım bütçesine ek olarak iştirakçilerin üretim ve hayat masraflarına da dayanak sağlanan işbirliğinde, başvuracakların Türkiye’de yaşayan, aktüel sanatlar alanında çalışan ve İngilizce yeterliğe sahip sanatkarlar olması bekleniyor. Açık davet ve misafirlik programıyla ilgili ayrıntılı bilgi için rehber notlar dokümanını okuyabilirsiniz.

Başvurmak için Delfina Vakfı’nın internet sayfasındaki çevrimiçi başvuru formunu doldurup yükleyiniz. Müracaat öncesinde, rehber notları okumanızı ehemmiyetle tavsiye ederiz.

Son müracaat tarihi: 17 Eylül 2023, Pazar – 01:59 UTC+03.00

Delfina Vakfı Hakkında

2007 yılında Londra’da kar gayesi gütmeyen bir kurum olarak kapılarını açan Delfina Vakfı, düzenlediği konuk sanatçı ve küratöryel programlar, işbirlikleri ve kamusal aktiflikleri aracılığıyla yaratıcı pratikleri desteklemek ve milletlerarası yeni diyaloglar oluşturmayı hedefliyor. SAHA, 2013 yılından bu yana Delfina Vakfı ile sürdürdüğü işbirliği kapsamında, Türkiye’den araştırmacı, sanatçı ve küratörlerin programlara iştirakine dayanak veriyor. Her yıl muhakkak temalar dahilinde 4-12 hafta süren konuk sanatçı. programları farklı disiplinlerden 6-8 kişinin iştirakiyle düzenleniyor.

saha.org.tr/is-birlikleri/birleik-krallk-2

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.