Oyuncuyum diyen tiyatro yapmalı

Fenerbahçe Erkek Voleybol Grubu ile Parolapara ortasında isim sponsorluğu için muahede imzalandı.

16.09.2023
9
Oyuncuyum diyen tiyatro yapmalı
Fenerbahçe Erkek Voleybol Ekibi ile Parolapara ortasında isim sponsorluğu için muahede imzalandı. Ülker Stadyumunda düzenlenen imza merasimi sonrası Parolapara Genel Müdürü Fatih Çelik oyuncu İrem Helvacıoğlu ile muhabirlerin sorularını yanıtladı. 
 
 Fatih Çelik “Fenerbahçe üzere büyük bir kulüp ile Voleybol Erkek Grubu için sponsorluk mutabakatı yaptığımızdan ötürü çok heyecanlıyız. Bu birlikteliğin uzun yıllar sürmesini temenni ediyoruz. Her iki taraf içinde güzeli olsun. İrem Hanım da beni kırmadı sağolsun, buraya heyecanımızı paylaşmaya geldi. Ona da farklı teşekkür ederim.” dedi. 
 
 İrem Helvacıoğlu “Uzun vakittir güç vakitler geçiriyoruz, filenin sultanları sayesinde yüzümüz güldü, çok heyecanlandırdılar bizi ve kupayı alarak döndüler. Umarım tıpkı muvaffakiyetleri erkek voleybolunda da yakalarız.” diyerek hislerini lisana getirdi. 
 
Bu sıralar proje okuduğunu söyleyen oyuncu “Uzun vakittir tiyatro oyununda yer almak istiyordum, bir oyuncunun kendini en düzgün gösterdiği yer tiyatrodur, sahiden ben oyuncuyum diyen birisi tiyatro yapmalı, bana bir türlü fırsat gelmedi ve tiyatro yapamadım fakat netleşen birtakım şeyler var, yakında duyarsınız diye düşünüyorum.” dedi. Spora çok fazla vakit ayıramadığını söyleyen oyuncu “İzlemekten büyük keyif alıyorum lakin vakit bulamadığım için fiili manada spor yapamıyorum. Başlayacağım yakında.” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.