Ay Üretim imzalı merakla beklenen “Şahane Hayatım” dizisinin afişi yayınlandı

Ay Yapım’ın çok yakında Fox’ta ekrana gelecek Hilal Altınbilek, Onur Tuna, Yiğit Özşener, Serkan Keskin, Nesrin Cavadzade ve Sumru Yavrucuk’u takımında buluşturan yeni dizisi ‘Şahane Hayatım’ın dikkat alımlı afişi yayınlandı.

30.09.2023
13
Ay Üretim imzalı merakla beklenen “Şahane Hayatım” dizisinin afişi yayınlandı

Ay Yapım’ın çok yakında Fox’ta ekrana gelecek Hilal Altınbilek, Onur Tuna, Yiğit Özşener, Serkan Keskin, Nesrin Cavadzade ve Sumru Yavrucuk’u takımında buluşturan yeni dizisi ‘Şahane Hayatım’ın dikkat cazip afişi yayınlandı.

Geçtiğimiz günlerde çekimlere başlayan Ay Yapım’ın yeni dizisi ‘Şahane Hayatım’, güçlü oyuncu takımı ve izleyicileri her kısım Fox ekranlarına kilitleyecek kıssasıyla çok yakında başlıyor. Meriç Acemi’nin kaleme aldığı, Çağrı Bayrak’ın direktörlüğünü üstlendiği Hilal Altınbilek, Onur Tuna, Yiğit Özşener, Serkan Keskin, Nesrin Cavadzade ve Sumru Yavrucuk gibi başarılı isimleri takımında bir ortaya getiren dizinin afişi yayınlandı. Tamirhane dokusundaki afiş dizinin dünyasına dair merakı artırıyor.

 ‘Şahane Hayatım’, hayata büyük haksızlıklarla gelmiş, bunları aşmak için çok çalışmış, bu yolda gerekenleri yapmış, artık ise şahane bir hayat yaşarken gelip onu bulan hata dolu geçmişinden kurtulmaya çalışan Şebnem’in sarsıcı kıssasını bahis alıyor.  Şebnem’in sırlarla dolu geçmişinden gelen Niyazi (Serkan Keskin), artık başına sardığı ve çok etkilendiği cinayet başkomiseri Mesut (Onur Tuna), “zengin koca”nın söz manası olan Onur (Yiğit Özşener), Onur’a musallat olmuş ve onu Şebnem’den boşatmaya çalışan Melisa (Nesrin Cavadzade) ve Şebnem’in asıl büyük düşmanı büyükler büyüğü, Onur’un annesi Aysel (Sumru Yavrucuk) ile bir bayanın kaç cephede savaşabilir? sorusunun yanıtı aşk, entrika, tansiyon ve heyecan dolu sahnelerle izleyicilerle buluşacak.

‘Şahane Hayatım’ çok yakında Fox’ta…

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.