Selçuklu Sanat Akademisi’nde 7. Periyot ön kayıtları başlıyor

Selçuklu’da sanatın adresi olan ve kentin sanat hayatına katkı sunan Selçuklu Sanat Akademisi’nde ön kayıtlar başlıyor.

01.10.2023
14
Selçuklu Sanat Akademisi’nde 7. Periyot ön kayıtları başlıyor

Selçuklu’da sanatın adresi olan ve kentin sanat hayatına katkı sunan Selçuklu Sanat Akademisi’nde ön kayıtlar başlıyor. 2 Ekim tarihinde başlayacak ön kayıtlar 6 Ekim tarihleri ortasında gerçekleşecek.

Selçuklu Belediyesi tarafından hayata geçirilen ve ağır ilgi gören Selçuklu Sanat Akademisi’nde 7.dönem Sahne ve Şov Sanatları Kısmı ve Müzik kısmında ön kayıtlar başlıyor. 2 Ekim tarihinde  selcuklusanatakademisi.com adresinden gerçekleştirilecek ön kayıtlar 6 Ekim’de sona erecek. Tiyatro Müdürlüğü bünyesinde yıl boyunca gerçekleştirilen etkinliklerle kentin kültür ve sanat hayatına katkı sunan akademide eğitimler fiyatsız olarak gerçekleştirilecek. 

 Sanatın kalbinin attığı Selçuklu Sanat Akademisi’nde yeni devirde müzik kısmında; Bağlama, ney, klasik gitar, Sanat Akademisi Pop Müziği Çocuk Topluluğu, keman, piyano, bateri, elektro gitar, bas gitar, yan flüt, ud, klarnet, kanun; sahne sanatlarında çocuk drama branşlarında eğitimler verilecek.

Başkan Pekyatırmacı: “Selçuklu Sanat Akademisi kentimizin bir markası olmuştur”

Selçuklu Sanat Akademisi’nin Selçuklu’da sanatın adresi olduğunu ve tüm kentten ağır ilgi gördüğünü söz eden Selçuklu Belediye Lideri Ahmet Pekyatırmacı; “Sanat Akademimiz açıldığı günden bu yana sanatın birçok kolunu bünyesinde bulundurarak her yaştan hemşehrimizin ferdî gelişimine farklı ufuklar açıyor. Akademimizin gördüğü bu ağır ilgi bizi memnun ediyor. Kendini geliştirmek isteyenlerin, yeteneklerini daha da ileriye taşımak isteyenlerin ve tüm sanat severlerin adresi olan Selçuklu Sanat Akademisi bünyesinde oluşturduğu branşlarda kursiyerlere periyot sonunda sanatları ile ilgili performans imkanı da sunarak eğitim alan kursiyerleri çıktıkları yolda cesaretlendiriyor. Selçuklu’dan dünyaya açılacak bir kapı hem de kentimizin bir markası olan Selçuklu Sanat Akademimiz yeni yetenekleri keşfetmeye amacı doğrultusunda 7. Devir eğitimlerine tıpkı heyecanla başlayacak. Yeni eğitim periyodunun kursiyerlerimize iyi olmasını temenni ediyorum” dedi.

Selçuklu Sanat Akademisi tarafından fiyatsız olarak eğitimi verilecek olan branşlarla ve kayıtlarla ilgili tüm ayrıntılara  selcuklusanatakademisi.com adresinden ulaşılabiliyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

ETİKETLER: , , , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.