Charlotte Cardin Güçlü PSM’de Bir Kere Daha Hayranlarıyla Buluştu

Dinleyiciyi yumuşak sesi, duygusal müzikleri ve dokunaklı melodileriyle yakalayan, indie pop, elektropop ve caz cinslerini bir ortaya getiren, müziklerinin birçoklarında kendi imzası bulunan Charlotte Cardin, dün akşam %100 Müzik katkılarıyla ‘’99 Nights Tour’’ kapsamındaki İstanbul konserini gerçekleştirerek sevenleriyle bir kere daha buluştu

02.10.2023
14
Charlotte Cardin Güçlü PSM’de Bir Kere Daha Hayranlarıyla Buluştu

Dokunaklı sesi, özgün usulü, duygusal ve etkileyici melodileriyle dikkatleri üzerine çeken, ‘’Main Girl’’, ‘‘Passive Agressive’’, “Good Girl’’ üzere hit müzikleriyle hayran kitlesini günden güne genişleten Kanadalı genç müzisyen Charlotte Cardin, ‘’99 Nights Tour’’  kapsamında %100 Müzik katkılarıyla gerçekleştirdiği merakla beklenen konseriyle İstanbul’daki binlerce müzikseverle dün akşam Güçlü PSM’de bir kere daha buluştu. 

 

Dinleyiciyi yumuşak sesi, duygusal müzikleri ve dokunaklı melodileriyle yakalayan, indie pop, elektropop ve caz cinslerini bir ortaya getiren, müziklerinin birçoklarında kendi imzası bulunan Charlotte Cardin, dün akşam %100 Müzik katkılarıyla ‘’99 Nights Tour’’ kapsamındaki İstanbul konserini gerçekleştirerek sevenleriyle bir defa daha buluştu. 

“Main Girl”, “Dirty Dirty”, “Passive Agressive”, “Good Girl” üzere günümüzün indie pop dünyasında hitleşen modülleriyle hayran kitlesini günden güne genişleten Cardin, 2018 yılında Juno Ödülleri’nde ‘Yılın En Âlâ Çıkış Yapan Sanatçısı’ ve ‘Yılın En Âlâ Müzik Yazarı’ mükafatlarına layık görülerek başarısına muvaffakiyet kattı. 2023 yılında çıkardığı dört modüllük albümü “99 Nights” ile ilgi odağı olmayı başaran sanatçı yeni albümünde yer alan ve sevilen modüllerini da dün akşam Kuvvetli PSM Turkcell Sahnesi’nde seslendirerek İstanbul’daki müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşattı. 

Zorlu Performans Sanatları Merkezi

Zorlu Performans Sanatları Merkezi (Zorlu PSM), on yılı aşkın müddettir ilham verici sanat tecrübeleri yaratarak ve dünya sanatına konut sahipliği yaparak daha çok beşere sanatı keşfetmeleri ve sanatla dönüşmeleri için ilham veriyor! Ulusal ve milletlerarası kültürel iş birlikleri, seçkin kurum ve sanatkarlarla olan ortak çalışmalarıyla sanatseverler ve yeni sanat izleyicileri için özgür, yaratıcı, dönüştüren ve geliştiren bir sahne yaratıyor. Bugünün sanatkarları ile birlikte yarının sanatkarlarına da hayal dünyalarını geliştirecek yaratıcı fırsatlar sunuyor, sanatın büyüleyici seyahatinde onlara dayanak oluyor! Sanatseverlere 11.sezonunda da “Dünyan Değişsin” mottosuyla seslenen ve cümbüş hayatının buluşma noktası olan Şiddetli PSM, sanata gönülden bağlı yaklaşık 150 çalışanıyla birlikte yenilenmeye ve sürprizler sunmaya devam ediyor. Bugüne kadar 5 milyondan fazla sanatseveri ağırlayan Güçlü PSM, Türkiye’deki kültür sanat faaliyetlerinin yaklaşık yüzde 15’ini gerçekleştiriyor. Dünyaca ünlü müzikallerden, dünya çapındaki müzisyenlere, büyük yapımlı tiyatrolardan, kendi imallerine kadar kadar uzanan nitelikli performansları sanatseverlerle buluşturan Güçlü PSM, dünya standartlarında çok maksatlı sanat merkezi olarak tasarlanan ve küresel bir sahne olma vizyonuyla hareket ediyor. Kuvvetli PSM, yenilikçi, dinamik, aktüel, muteber, eğlenceli, çok sesli kapsayıcı, savlı, sıra dışı yapısıyla performans sanatları merkezi olmanın ötesine geçerek kültür sanat bölümünün gelişimine katkı sağlıyor. Güçlü PSM, 7 farklı yerde eşsiz bir kültür-sanat tecrübesi sunuyor.

 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.