Kültür Sanatın Nabzı Yeni Dönemde da Beylikdüzü’nde Atacak

Beylikdüzü’nde kültür sanat dönemi açıldı

05.10.2023
10
Kültür Sanatın Nabzı Yeni Dönemde da Beylikdüzü’nde Atacak

Beylikdüzü’nde kültür sanat dönemi açıldı. Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi (BAKSM) ekim ayı boyunca sanat dünyasının önde gelen isimlerini İstanbullu sanatseverlerle buluşturacak.

Beylikdüzü Belediyesi’nin sanatseverleri bir ortaya getirdiği kültür ve sanat aktiflikleri yeni dönemde da dopdolu geçecek. Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi (BAKSM) ekim ayı boyunca sanat dünyasının önde gelen isimlerini Beylikdüzü’nde ağırlayacak. BAKSM’de ekim ayı boyunca; Plastik Aşklar, Münasebetsiz, Bir Baba Hamlet, Çılgın Vakitler, Bütün Bayanların Başı Karışıktır, Hangisi Karısı, Cem Olmak, Fanatik, 1984 Büyük Gözaltı, Gelin Tanış Olalım, Nilgün Belgün’le Aşk ve Güldürü, Korkuyu Beklerken, Aşk Öykün Düşmüş tiyatro oyunları sahnelenecek. Ayrıyeten, 24 Ekim Salı günü Armağan Çağlayan ile Size Anlatacaklarım Var, 31 Ekim Salı ise Süheyl ve Behzat Uygur’un “Hey Gidi Günler” isimli şovları izleyiciyle buluşacak.

Çocuklara özel tiyatro oyunları

Yeni dönemde çocuklar da kültür ve sanat aktifliklerine doyacak. Ay boyunca; Kral Şakir Kapadokya Macerası, Baby Shark, Hansel ve Gretel, Dedektif İz Peşinde, Gökkuşağının Altında, Clean Clean With Green, Karlar Ülkesi Meçhule Hakikat, Küçük Prens ve Kar Kraliçesi oyunları sahnelenecek. Öte yandan Beylikdüzü Belediye Tiyatrosu oyuncularının hazırladığı fiyatsız çocuk oyunlardan “Mutluluğun Tuvali” 10-22 Ekim, “Kayıp Prenses” ise 24 Ekim- 5 Kasım tarihleri ortasında minik izleyicilerin beğenisine sunulacak.

Özgün müziğin başarılı temsilcileri BAKSM’de

Ekim ayı boyunca müzik dünyasının ünlü isimlerine de konut sahipliği yapacak olan Beylikdüzü Sahnesi’nde 20 Ekim Cuma günü saat 20.30’da özgün müziğin sevilen isimlerinden Küme Abdal, 22 Ekim Pazar günü saat 20.30’da ise Ezginin Günlüğü müzikseverlere şahane bir konser verecek. Sanatseverler, www.beylikduzu.istanbul adresindeki aktiflik takviminden tüm ayrıntılı bilgiye ulaşabilir.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.