Kevin Hart, Úrsula Corberó, Jean Reno, Sam Wortinghton üzere isimleri bir ortaya getiren Uçuk Bir İş, 12 Ocak 2024’te Netflix’te!

Kevin Hart’ın canlandırdığı Cyrus Whitaker’ın farklı soygunculardan oluşan milletlerarası grubu, 12.000 metre yükseklikte gerçekleşecek yarım milyar dolarlık nefes kesici bir soygun için hazırlanıyor. 

08.11.2023
7
Kevin Hart, Úrsula Corberó, Jean Reno, Sam Wortinghton üzere isimleri bir ortaya getiren Uçuk Bir İş, 12 Ocak 2024’te Netflix’te!

Kevin Hart’ın canlandırdığı Cyrus Whitaker’ın farklı soygunculardan oluşan memleketler arası takımı, 12.000 metre yükseklikte gerçekleşecek yarım milyar dolarlık nefes kesici bir soygun için hazırlanıyor. 

Yönetmenliğini F. Gary Gray’in üstlendiği, senaryosunu Daniel Kunka’nın kaleme aldığı sinemanın oyuncu takımında Hart’a Gugu Mbatha-RawVincent D’OnofrioÚrsula CorberóBilly MagnussenJacob BatalonJean Reno ve Sam Worthington gibi isimler eşlik ediyor. Aksiyon ve heyecan dolu Uçuk Bir İş, 12 Ocak 2024’te tüm dünyayla tıpkı anda Netflix’te yayınlanacak. 

 

Uçuk Bir İş Hakkında:
Cyrus Whitaker (Kevin Hart) liderliğinde farklı soygunculardan oluşan memleketler arası bir grup, 12.000 metre yükseklikte seyreden bir yolcu uçağından 500 milyon dolar bedelinde altın çalmak için vakitle yarışır.

Yönetmen: F. Gary Gray

Senarist: Daniel Kunka
Oyuncular: Kevin Hart, Gugu Mbatha-Raw, Vincent D’Onofrio, Úrsula Corberó, Billy Magnussen, Jacob Batalon, Jean Reno ve Sam Worthington

Yapımcılar: Kevin Hart, Bryan Smiley, Simon Kinberg, Audrey Chon, Matt Reeves, Adam Kassan
 

Biz Kimiz?

Netflix, 190’dan fazla ülkede 247 milyondan fazla kullanıcıya farklı çeşitlerde ve lisanlarda dizi, sinema, oyun ve çok daha fazlasını sunan dünyanın önder cümbüş platformudur. Üyelerimiz sunduğumuz sonsuz seçenek ortasında dilek ettiklerini istedikleri vakit, istedikleri yerde, istedikleri kadar izlemenin, duraklatıp kaldıkları yerden devam etmenin keyfini çıkarır; gönüllerince oyun oynayabilir ve üyelik planlarını diledikleri vakit değiştirebilir.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.