İnegöl Belediyesi’nden Çocuklara Özel Çömlek Atölyesi Aktifliği

İnegöl Belediyesi, orta tatil periyodunda çocukları unutmadı. Perşembe günü Kent Müzesinde 5 yaş ve üzeri çocuklara yönelik “Çocuk Çömlek Atölyesi” aktifliği gerçekleştirilecek.

14.11.2023
10
İnegöl Belediyesi’nden Çocuklara Özel Çömlek Atölyesi Aktifliği
İnegöl Belediyesi’nden Çocuklara Özel Çömlek Atölyesi Etkinliği
 

İnegöl Belediyesi, orta tatil devrinde çocukları unutmadı. Perşembe günü Kent Müzesinde 5 yaş ve üzeri çocuklara yönelik “Çocuk Çömlek Atölyesi” aktifliği gerçekleştirilecek.

Şehirde yaşayan her yaştan bireye hizmet düsturuyla hareket eden İnegöl Belediyesi, orta tatil periyodunda çocuklar için özel bir aktiflik hazırladı. Çocukların tatil sürecini daha verimli geçirmeleri ve keyifli hale getirmek ismine Perşembe günü “Çocuk Çömlek Atölyesi” gerçekleştirilecek.

KÜLTÜR BAKANLIĞI ÇÖMLEK USTASI SALİM YAŞAR NEZARETİNDE YAPILACAK

5 yaş ve üzeri çocuklara yönelik yapılacak aktiflik, 16 Kasım Perşembe günü 2 farklı seans olarak yapılacak. Birinci seans 10.00’da başlayıp 12.00’da sona erecek. İkinci seans ise 13.00’da başlayıp 16.00’da son bulacak. Çocuklara yönelik yapılacak aktiflik, Kültür Bakanlığı Çömlek Ustası Salim Yaşar nezaretinde gerçekleştirilecek. 

TÜM ÇOCUKLAR DAVETLİ

Belediye Lideri Alper Taban, yapılacak aktifliğe tüm öğrencileri davet etti. katılmak için kayıt yaptırma koşulu bulunmayan Çocuk Çömlek Atölyesinde, çocuklara kendi yaptıkları çömlekler de ikram edilecek.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.