Derya Akgün’den Birinci Tekli

Derya Akgün’ün, müzik mesleğine birinci adımını atarak “Olmaz Olmaz” isimli müziğinin çarpıcı klibi yayınladı

20.11.2023
23
Derya Akgün’den Birinci Tekli

Derya Akgün’ün, müzik mesleğine birinci adımını atarak “Olmaz Olmaz” isimli müziğinin çarpıcı klibi yayınladı. Erkan Nas direktörlüğünde çekilen klip, Warble Medya etiketiyle müzikseverlerle buluştu. 

İlk Teklisiyle Müzik Arenasına Adım Attı

İzmir doğumlu sanatçı, küçük yaşlarda keşfedilen müzik yeteneğiyle müziğe olan tutkusunu gerçekleştirdi. Akgün, eğitim hayatının akabinde müziğe dair yıllar sonra bir adım attı.

Derya Akgün, Turizm ve Adalet Meslek Yüksek Okulu mezunu olarak eğitim hayatını tamamladı Kamuya hizmet etmekten onur ve gurur duyan sanatçı İNSAN ruhuna, hislerine sesiyle, yorumuyla dokunmak istiyor. Akgün; “Sanat hayatına Kamuya mal olmuş ve olacak sanat yapıtlarını icra etmekten onur ve gurur duyacağım” notunun altını çiziyor.

Kıbrıs’ta bir müddet yaşamasının akabinde, müzikle buluştuğu sahne performanslarına odaklandı.

 

Sanatın Çeşitli Tarafları: Oyunculuk Serüveni

Müzik mesleğinin yanı sıra, Müjdat Gezen Sanat Merkezi ve Tümay Özokur Akademi’de oyunculuk eğitimi alan Akgün, sanatın farklı kısımlarında da muvaffakiyetle uzunluk gösteriyor.

 

Klip Hakkında Akgün’den Not:
Sanatçı, klibin yayınlanmasıyla birlikte hislerini paylaştı: “Bu benim birinci göz ağrım. Umarım beşerler beni sevecek ve müziğime dayanak olacak.”

Derya Akgün, müziğin ve sanatın çeşitli alanlarında gösterdiği yetenekle isminden kelam ettirmeye devam ediyor. Sanatkarın Warble Medya üretim etiketiyle dijital platformlarında yerini alan ‘Olmaz Olmaz’ yapıtına toplumsal medya ve dijital platformlardan ulaşabilirsiniz.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.