2024 – 2025 eğitim-öğretim devri “Bilnet Okulları Bursluluk Sınavı” müracaatları başladı. 

1,2,3,4.sınıflara mülakatla; 5,6,7,8.sınıflara ise “Bursluluk Sınavı”yla öğrenci alacak Bilnet Okulları, imtihanlarda başarılı olan öğrencilere makul oranlarda burs imkânları da tanıyacak. 

15.12.2023
26
2024 – 2025 eğitim-öğretim devri “Bilnet Okulları Bursluluk Sınavı” müracaatları başladı. 

2024 – 2025 eğitim-öğretim devri “Bilnet Okulları

Bursluluk Sınavı” müracaatları başladı. 

 

1,2,3,4.sınıflara mülakatla; 5,6,7,8.sınıflara ise “Bursluluk Sınavı”yla öğrenci alacak Bilnet Okulları, imtihanlarda başarılı olan öğrencilere muhakkak oranlarda burs imkânları da tanıyacak. 

 

Bilnet Okullarında eğitim görmek isteyen öğrenciler için düzenlenecek bursluluk imtihanları için müracaatlar başladı. Farklı sınıf seviyelerinde eşzamanlı yapılacak imtihanlar için müracaatlar, online olarak http://sinavbasvuru.bilnetokullari.com/ adresinden alınıyor. İmtihanlarda başarılı olan 5,6,7 ve 8.sınıf öğrencilerine makul oranlarda burs imkânlarının da sağlanacağı sınavlar 5 ve 8.sınıflar için 6 Ocak Cumartesi günü saat 10.00’da 6 ve 7.sınıflar için saat 14.00’de yapılacak.

http://sinavbasvuru.bilnetokullari.com/

Eğitimde fırsat eşitliği yaratabilmek ve kaliteli eğitimi birçok noktaya ulaştırmak emeliyle yola çıkan Bilnet Okulları; bugün İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli, Balıkesir, Bodrum, Denizli ve Eskişehir de bulunan okul öncesinden liseye tüm eğitim kademelerinde akademik muvaffakiyet odaklı, 21.yy. marifetlerine sahip, özgün ve yaratıcı düşünebilen, dijital okuryazarlığa sahip, öz kontrolü yüksek, yabancı lisana hâkim, net gayelere, net kararlara ve net tahlillere sahip bireyler yetiştirmek için eğitim faaliyetlerine devam ediyor.

“Yapılandırılmış Akademik Gelişim (YAG) Modeli”

Öğrencilerde ferdî farklılıklara ve fırsat eşitliğine kıymet vererek akademik muvaffakiyetini sürdürmeyi hedefleyen Bilnet Okulları, her öğrencisine hitap eden öğretim modelleri geliştirmeye devam ediyor. Bu manada geliştirilen “Yapılandırılmış Akademik Yaklaşım Modeli” kapsamında, öğrencilerin gelişim devirlerini ve bu devirlere yönelik çeşitli gereksinimlerini göz önünde bulunduran Bilnet Okulları; toplumsal, eğitsel ve mesleksel rehberlik faaliyetleri içeren modeli ile öğrencilerin, bilişsel ve duygusal alanlarda başarılı olmasını hedefliyor. 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.