Borusan quartet 2023 yılını pıazzolla akşamı ile uğurluyor

2023 yılında pek çok bedelli ismi ağırlayan Borusan Sanat, yılın son konserinde tango rüzgârı estirecek. 25 Aralık’ta Kadıköy Belediyesi Süreyya Operası’nda gerçekleşecek konserde Borusan Quartet, tangonun büyük ustası, 20. yüzyıl müziğinin eşsiz bestekarlarından Astor Piazzolla’nın yapıtlarını yorumlayacak.

18.12.2023
24
Borusan quartet 2023 yılını pıazzolla akşamı ile uğurluyor

2023 yılında pek çok pahalı ismi ağırlayan Borusan Sanat, yılın son konserinde tango rüzgârı estirecek. 25 Aralık’ta Kadıköy Belediyesi Süreyya Operası’nda gerçekleşecek konserde Borusan Quartet, tangonun büyük ustası, 20. yüzyıl müziğinin eşsiz bestekarlarından Astor Piazzolla’nın yapıtlarını yorumlayacak.

Borusan Quartet 2023 yılını unutulmaz bir konserle kapatıyor. Bir Borusan Quartet klasiği olarak Piazzolla akşamı bu sefer yılın son konseri olarak müzikseverleri bekliyor. 25 Aralık Pazartesi günü saat 20.00’de, Kadıköy Belediyesi Süreyya Operası’nda tangonun büyük ustası, 20. yüzyıl müziğinin eşsiz bestekarlarından Astor Piazzolla, Borusan Quartet’in ustalıklı yorumuyla bir sefer daha birleşecek. 

Konser öncesinde Aydın Büke ve Serhan Bali, Süreyya Operası’nın üst katında saat 19.00 – 19.30 ortasında konser üzerine keyifli bir söyleşi gerçekleştirecek.   

PROGRAM:

BORUSAN QUARTET

PIAZZOLLA İLE YENİ YIL KONSERİ 

PIAZZOLLA 

Primavera Porteña 

Celos 

La Muerte del Angel

Jeanne Y Paul 

Verano Porteño 

Oblivion

Chant y fuga

Adios Nonino

Escualo

Invierno Porteño

Otoño Porteño

Jorge Adios 

Libertango

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.