Cansever x Mahmut Görgen’den romanca müzik ‘Zabrana Isitu’

Türk Arabesk müziğin usta ismi Cansever, başarılı Aranjör & Dj Mahmut Görgen ile bir ortaya gelerek dinleyicilere etkileyici bir müzikal tecrübe sunuyor.

22.12.2023
19
Cansever x Mahmut Görgen’den romanca müzik ‘Zabrana Isitu’

Türk Arabesk müziğin usta ismi Cansever, başarılı Aranjör & Dj Mahmut Görgen ile bir ortaya gelerek dinleyicilere etkileyici bir müzikal tecrübe sunuyor. “Zabrana Isitu” isimli müzikleri, Cansever x Mahmut Görgen işbirliğiyle, Cansever Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda ve Cansever’in resmi YouTube kanalında görüntü klibiyle birlikte yayınlandı.

Mahmut Görgen’in aranjesini üstlendiği “Zabrana Isitu”, Cansever’in kendine mahsus vokal yorumuyla birleşerek, dinleyicilere unutulmaz bir müzikal kıssa sunuyor. Projenin “Cansever x Mahmut Görgen” olarak isimlendirilmesi, bu özel işbirliğinin müzik dünyasına getirdiği eşsiz ve güçlü bir birlikteliğin altını çiziyor.

Deep House usulündeki düzenlemeleriyle öne çıkan müzik, klâsik Arabesk müziğin müsaadeden giderek, çağdaş bir sesle buluşuyor. “Zabrana Isitu”, his yüklü kelamları, etkileyici melodileri ve Cansever’in dokunaklı yorumuyla dinleyicilere derin bir müzikal tecrübe vadediyor.

“Zabrana Isitu”, Cansever x Mahmut Görgen işbirliğinin bir eseri olarak Cansever Müzik etiketiyle Spotify, Apple Music, YouTube Music ve başka dijital müzik platformlarında artık dinlenebilir durumda. Ayrıyeten, müziğin görüntü klibi Cansever’in resmi YouTube kanalında müzikseverlerle buluştu.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.