Evgeny Grinko, 25 Aralık’ta Güçlü PSM’de…

Besteleri milyonlarca kişi tarafından dinlenen dünyaca ünlü piyanist Evgeny Grinko, Türkiye turnesinin son durağı olan Şiddetli PSM Turkcell Sahnesinde 25 Aralık’ta unutulmaz bir konser verecek. 

22.12.2023
26
Evgeny Grinko, 25 Aralık’ta Güçlü PSM’de…

Besteleri milyonlarca kişi tarafından dinlenen dünyaca ünlü piyanist Evgeny Grinko, Türkiye turnesinin son durağı olan Güçlü PSM Turkcell Sahnesinde 25 Aralık’ta unutulmaz bir konser verecek. 

Dinleyicilerini düşsel seyahatlere çıkaran üslubuyla müzikseverlerden ağır ilgi gören Evgeny Grinko, Türkiye turnesine 10 Aralık’ta Bostancı Şov Merkezi’ndeki konseriyle başladı. Akabinde Çanakkale, Diyarbakır, Şanlıurfa, Adana, Mersin, Konya ve Ankara’da hayranlarıyla buluşan ünlü piyanist, 25 Aralık’ta Şiddetli PSM Turkcell Sahnesinde, uzun müddet hafızalardan silinmeyecek bir konsere imza atacak.

BWO Entertainment tertibiyle, Citta Invest ana sponsorluğunda Kuvvetli PSM’de müzikseverler ile buluşacak olan Evgeny Grinko, Youtube’da 45 milyon kere dinlenen ve müzik listelerini alt üst eden “Valse” bestesinin yanı sıra “Jane Maryam”, “Serenade” ve “Once Upon A Time” üzere eşsiz yapıtlarını de seslendirecek.

Besteci ve piyanist kimliğinin yanı sıra konserlerinde gitar ve davul performansları da büyük ilgi gören Evgeny Grinko, Güçlü PSM konserinde müzikseverleri yeni sürprizleriyle şaşırtacak.

Biletleri satışa çıktığı andan itibaren süratle tükenen Evgeny Grinko’nun biletlerine biletix ve Passo’dan ulaşabilirsiniz.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.