Adil Akbaşoğlu’nun Yeni Müziği “Kundurama Kum Doldu” Müzikseverlerle Buluştu!

Türk müziğinin sevilen isimlerinden Adil Akbaşoğlu, heyecanla beklenen yeni müziği “Kundurama Kum Doldu”yu müzikseverlerle buluşturdu.

03.01.2024
43
Adil Akbaşoğlu’nun Yeni Müziği “Kundurama Kum Doldu” Müzikseverlerle Buluştu!

Türk müziğinin sevilen isimlerinden Adil Akbaşoğlu, heyecanla beklenen yeni müziği “Kundurama Kum Doldu”yu müzikseverlerle buluşturdu. Müziğin kelam ve müziği anonim, aranjesi ise ünlü müzik yöneticisi Tamer Özkan’a ilişkin. Stüdyo kayıt, mix ve görüntü klibin direktörlüğünü ise Candar Köker üstlendi.

Adil Akbaşoğlu, yeni müziğiyle ilgili yaptığı açıklamada, “Bu şarkıyı yıllardır bilirim. Costurur, kosturur, neselendirir. Müzik sözlerindeki büyüyü yeni fark ettim. İnsan gençken bir bayanla hemencecik birlikte olabilirken, yaş ilerledikçe daha çok düşünür oluyor, mazeretler uydurup seçici oluyor. Türkü bu istikametiyle beğenilen, malum ben bir sokak çocuğuyum. Hayatı dolu dolu yaşadım ve yaşamaya devam ediyorum. Yeni yılın siz tüm dinleyen takipçilerime memnun sürprizlerle gelmesini dilerim. Ayrıyeten klip için dans eden ve seksi pozlar veren Tara Degli Innocenti’ye teşekkür ediyorum. Klip, onun sayesinde hayat buldu. Bundan evvelki çalışmalarda olduğu üzere bu çalışmada da daima yanımda olan arkadaşım Tamer Özkan ve Candar Köker’e teşekkürlerimi bir borç bilirim” sözlerine yer verdi.

“Kundurama Kum Doldu” müziği, Adil Akbaşoğlu’nun müzik mesleğine yeni bir soluk getirirken, sanatkarın samimi ve içten yorumuyla dinleyenleri tesiri altına almaya aday. Yeni müzik, müzikseverlerle dijital platformlarda ve radyolarda buluşuyor. Adil Akbaşoğlu’nun müzik tutkusu ve gücü, dinleyicilere unutulmaz bir müzik tecrübesi sunmaya devam ediyor.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.