Anadolu Sigorta ve Bayındır Sıhhat Kümesi İş Birliği ile Online Muayene, Özel Sıhhat Sigortası Poliçesi Kapsamında

03.01.2024
22

Anadolu Sigorta, sigortacılık dalında bir prensip daha imza atarak yeni bir poliçe satın almaya muhtaçlık kalmadan, Bayındır Sıhhat Kümesi ile birçok branşta online muayene imkanı sunuyor.

Anadolu Sigorta, sigortacılık dalında bir prensip daha imza atarak yeni bir poliçe satın almaya gereksinim kalmadan, Bayındır Sıhhat Kümesi ile birçok branşta online muayene imkanı sunuyor.

Yenilikçi eser ve hizmetleriyle sigortalılarının gereksinimlerine uygun tahliller sunan Anadolu Sigorta, kesiminde bir birincisi daha gerçekleştiriyor. Mevcut özel sıhhat sigortası poliçesi üzerinden Bayındır Sıhhat Grubu’nda birçok branşta online muayene hizmeti sağlayarak, müşterilerine kolaylık ve vakit tasarrufu sunuyor.

Muayene teminatı olan Özel Sıhhat Sigortası sahibi tüm sigortalılar istediği vakit ve birçok branşta, Anadolu Sigorta taşınabilir uygulaması Sıhhatim Cepte ile Bayındır Sıhhat Grubu’nda online muayene olma konforunu yaşayabiliyorlar. Ayrıyeten bu hizmet sayesinde sigortalılar, muayene sonrasında reçete yazdırabiliyor ve 10 gün içinde denetim muayene haklarını da ister online ister fiziki olarak kullanabiliyorlar. 

Anadolu Sigorta ve Bayındır Sıhhat Kümesi Genel Müdürlerinin iştirakiyle gerçekleşen imza merasiminde konuşan Anadolu Sigorta Genel Müdürü Mehmet Tuğtan; “Kurulduğumuz günden bu yana ülkemizin sigortacılık okulu olma misyonumuzu yenilikçi eser ve hizmetlerimiz, çağı yakalayan uygulamalarımızla daima daha ileriye taşıma uğraşındayız. Sigortacılıkta uçtan uca dijitalizasyon uzun bir müddettir üzerinde çalıştığımız bir husus. Bilhassa son 5 yıldır da sıhhat sigortacılığı hizmetlerini Sıhhatim Cepte taşınabilir uygulamamız üzerinden sunuyoruz. Bayındır Sıhhat Kümesi iş birliği ile başlayarak online muayene hizmetini mevcut özel sıhhat sigortası poliçelerimizde birçok branşta teminat altına almaktayız. Bu yenilik ile kesimimize öncülük eden bir birincisi daha gerçekleştirmenin memnunluğunu yaşıyoruz” dedi. 

Bayındır Sıhhat Kümesi Genel Müdürü Mustafa Tankut Tabak ise Bayındır Sıhhat Kümesi ve Anadolu Sigorta ortasında yapılan bu iş birliğinin sıhhat bölümünün gelişimi ve dönüşümü ismine hayli değerli olduğunu lisana getirerek “Gelişen teknolojiyle birlikte değişen hayat alışkanlıkları, neredeyse tüm dalları tesiri altına aldı. Sıhhat dalının de bu değişimden etkilenmemesi imkansızdı. Bireylere diledikleri yerden ve diledikleri vakitte uzman başvurma, görüşme sağlama, muayene olma kolaylığı sağlayan uzaktan sıhhat hizmeti ise bu değişimin olması gereken bir kesimiydi. Sıhhat Bakanlığı tarafından onaylı Uzaktan Sıhhat Bilgi Sistemi alt yapısı ile sunduğumuz, Online Hekim Görüşmesi hizmeti ile bireylerin tıbbi müşahedesi ve takibi yapılabiliyor, var olan kronik rahatsızlıkları denetim edilebiliyor ve tıbbi danışmanlık verilebiliyor. Türkiye’de birçok bölümün gelişmesine büyük katkılar sağlayan Türkiye İş Bankası iştiraklerinden Bayındır Sıhhat Kümesi ve Anadolu Sigorta olarak, sıhhat dalında yaşanan bu gelişime katkı sunmaktan gurur duyuyoruz. Tıbbi etik ve kaliteyi benimseyen sıhhat hizmeti sunumu anlayışımızla, sıhhat kesiminin gelişimine ve dönüşümüne katkılarımızı sürdüreceğiz” diye konuştu. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

YAZARIN EKLEMİŞ OLDUĞU YAZILAR
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.