Hisar Okulları Kültür Merkezi’nde Kaan Sekban ile güldürü dolu bir akşam!

Hisar Okulları Kültür Merkezi, yılbaşından sonra unutulmaz bir aktifliğe konut sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Stand-up mesleğinde kıymetli bir periyoda imza atan Kaan Sekban, 17 Ocak’ta, Hisar Okulları Atatürk Salonu’nda sahne alacak.

09.01.2024
13
Hisar Okulları Kültür Merkezi’nde Kaan Sekban ile güldürü dolu bir akşam!

Hisar Okulları Kültür Merkezi, yılbaşından sonra unutulmaz bir aktifliğe mesken sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Stand-up mesleğinde değerli bir periyoda imza atan Kaan Sekban, 17 Ocak’ta, Hisar Okulları Atatürk Salonu’nda sahne alacak.

10 yıllık plaza tecrübesi sonrasında yurtdışında aldığı oyunculuk eğitimiyle mesleğinde yeni bir sayfa açan Kaan Sekban, çeşitli müzikallerde muvaffakiyetle yer almasının akabinde, içerik üretmeye başladı. Sekban meskeninde çektiği ve plaza hayatını, cast ajanslarını ve beyaz yaka dramalarını husus ettiği eğlenceli skeçlerini izleyicileriyle buluşturmaya devam ediyor. 2017’de yazdığı “Tebrikler Kovuldunuz!” isimli kitabıyla çok satanlar listesine giren Kaan Sekban, kurumsal hayatın komik istikametlerini kendine özgün üslubuyla aktarıyor. 

Kahkaha dolu bir gece geçirmek için biletler www.hisarkulturmerkezi.com adresinden yahut Hisar Okulları Kültür Merkezi konuk bağlantıları masasından temin edilebilecek.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.