Prime Görüntü, Başrolünde Nicole Kidman’ın Olduğu Yeni Küçük Dizi Expats’ın Resmi Afişini Paylaştı

Oyuncu takımında Sarayu Blue, Ji-young Yoo, Jack Huston ve Brian Tee’nin yer aldığı dizinin birinci iki kısmı 26 Ocak’ta yayınlanacak

12.01.2024
21
Prime Görüntü, Başrolünde Nicole Kidman’ın Olduğu Yeni Küçük Dizi Expats’ın Resmi Afişini Paylaştı

Oyuncu takımında Sarayu Blue, Ji-young Yoo, Jack Huston ve Brian Tee’nin yer aldığı dizinin birinci iki kısmı 26 Ocak’ta yayınlanacak

Prime Görüntü, Janice Y. K. Lee’nin dünya çapında çok satan The Expatriates adlı romanından uyarlanan ve Lulu Wang’in yönettiği Expats dizisinin fragmanını yayınladı. Birinci iki kısmı 26 Ocak 2024 günü yayınlanacak olan dizinin kalan kısımları 23 Şubat 2024 gününe kadar haftalık olarak yayınlanmaya devam edecek.
Prime Görüntü, ayda yalnızca 39 TL’ye özel indirimleri, geniş seçenekleri, kullanım kolaylığını ve kaliteli dijital eğlenceyi üyeleriyle buluşturuyor.

Expats dizisinin oyuncu takımında Oscar ve Emmy ödüllü Nicole Kidman (Big Little Lies, The Undoing), Sarayu Blue (Never Have I Ever, Blockers), Ji-young Yoo (The Sky Is Everywhere, Smoking Tigers), Brian Tee (Chicago Med, Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows) ve Jack Huston (House of Gucci, Fargo) bulunuyor. Kidman ve Wang, tıpkı vakitte dizinin yönetici prodüktörlüğünü üstleniyor.

2014 yılında çalkantılı bir periyodun yaşandığı Hong Kong’da geçen Expats, ani bir aile trajedisinden sonra hayatları kesişen Amerikalı üç bayan, Margaret (Nicole Kidman), Hilary (Sarayu Blue) ve Mercy’nin (Ji-young Yoo) etrafında gelişiyor. Ayrıcalıklı hayatların sorgulandığı dizi, mağduriyet ile suçluluk ortasındaki çizgi bulanıklaştığında neler olabileceğini gözler önüne seriyor. Dizide Margaret’in kocası Clarke’ı Brian Tee ve Hilary’nin kocası David’i Jack Huston canlandırıyor.

Expats dizisinin yaratıcısı, direktörü ve yazarı Lulu Wang aynı vakitte Local Time adına Daniele Melia ile dizinin yönetici prodüktörlüğünü üstleniyor. Öbür yönetici prodüktörler arasında Nicole Kidman, Blossom Films (Rabbit Hole, Nine Perfect Strangers) adına Per Saari, senarist Alice Bell (The Beautiful Lie, The Slap), Per Capita Productions (After Yang, Bones and All) adına Theresa Park ile Stan Wlodkowski (The Old Guard) yer alıyor. Vera Miao (Two Sentence Horror Stories), Gursimran Sandhu (Game of Thrones) ve Janice Y. K. Lee de Expats dizisinde Bell ve Wang ile bir arada senarist olarak vazife alıyor. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.