Çankaya’da yarıyıl tatiline tatlı başlangıç 

Çankaya Belediyesi, sıcak öğlen yemeği götürdüğü 3 bin ilkokul öğrencisine karne armağanı olarak yaş pasta sürprizi yaptı.

19.01.2024
18
Çankaya’da yarıyıl tatiline tatlı başlangıç 

-ÇANKAYALI ÇOCUKLARA YAŞ PASTA SÜRPRİZİ

Çankaya Belediyesi, sıcak öğlen yemeği götürdüğü 3 bin ilkokul öğrencisine karne armağanı olarak yaş pasta sürprizi yaptı. Öğretmenleri eşliğinde heyecanla pasta kesen minikler sömestr tatiline tatlı bir başlangıç yapmış oldu.

Sosyal belediyecilik hizmetleri ile marka haline gelen Çankaya Belediyesi, 2023-2024 eğitim öğretim yılında da ilkokul öğrencilerinin sırasına kadar sıcak öğlen yemeği götürmeye devam ediyor. Ekonomik açıdan ıstırap yaşayan bölgelerdeki okullara her gün sıcak yemeği sıralarına kadar götüren Belediye, sömestr tatili öncesi öğrencilere sürpriz yaptı. Öğlen yemeği hizmeti verdiği 15 okulda 3 bin 250 öğrenciye pasta sürprizi yapan Çankaya Belediyesi, çocukların heyecanına da ortak oldu.

Belediye takımlarını memnunlukla karşılayan çocuklar, öğretmenleri eşliğinde “İyi Tatiller Çocuklar” yazılı pastayı heyecanla keserek yarıyıl tatiline keyifli bir başlangıç yapmış oldu.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.