Hoşluğun en doğal sırrı: Magellan® Vampir Facelift

19.01.2024
28

Doku Clinic, estetik ve sıhhat kavramlarını bir ortaya getirerek plastik ve estetik cerrahi, medikal estetik, saç ekimi ve diş tedavileri alanlarında geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır.

Doku Clinic, estetik ve sıhhat kavramlarını bir ortaya getirerek plastik ve estetik cerrahi, medikal estetik, saç ekimi ve diş tedavileri alanlarında geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır. Uzman tabip takımı ve ileri teknoloji medikal aygıtlarıyla her hastanın şahsî gereksinimlerine odaklanarak özelleştirilmiş hizmetler sunan Doku Clinic, hastalarına daha âlâ bir hayat kalitesi sağlamayı emeller. Estetik cerrahi alanında rinoplasti, göğüs estetiği, yüz ve beden estetiği üzere çeşitli cerrahi süreçlerini, hastaların beklentilerini karşılamak ve en yeterli sonuçları elde etmek hedefiyle titizlikle uygulamaktadır.

Doku Clinic’in sunduğu hizmetlerden bir oburu de cilt yaşlanmasına karşı uğraşta en yeni ve en tesirli tahlillerden biri olan Magellan® Vampir Tedavisidir. İsmini ünlü kaşif Ferdinand Magellan’ın Pasifik okyanusunu keşfetmesinden ilhamla hücrelerin gücünün bu sistemle keşfedilmesinden almaktadır.FDA onaylı bu tedavi, kişinin kendi kanından elde edilen kök hücreler ve trombosit büyüme faktörlerinin eşsiz bir yoğunlukta konsantre edilmesiyle uygulanan çok özel bir yüksek teknoloji uygulamasıdır.

Cildi en doğal halde gençleştirmek için kandaki aktive edilmiş trombositlerin ürettiği büyüme faktörlerini kullanılarak sürece alınan  Magellan® Vampir Tedavisini başka PRP işlemlerinden ayıran en kıymetli özelliği ise kişinin kendi kanının 50 ml oranında alınarak kapalı, steril sistemde bekletildikten sonra elde edilen yüksek yoğunluktaki PRP’nin ferdî gereksinime nazaran bireye özel olarak ayarlanıyor olmasıdır.

Cildin yüzeysel katmanlarına enjekte edilecek ve mezoterapi prensibine nazaran hareket edecek olan bir fraksiyondur. Burada trombositler hücre çoğalmasını ve kollajen ve elastin sentezini uyaracaktır. Büyüme faktörleri gereksinim duyulan bölgeye enjekte edildiğinde, yeni hücre oluşumu için kök hücreleri uyarır. Böylece yeni kolajen, yeni fibroblast, yeni kan hücrelerinin salınımı sağlanır.

Magellan® Vampir Tedavisi cilt yenileme, ciltteki hasarların giderilmesi ve cilt gençleştirici tesiriyle son yılların en çok tercih edilen uygulamaları ortasında yer almaktadır.FDA onaylı Magellan® Vampir Tedavisi; yüz, göz ve ağız etrafı, boyun, dekolte ve genital bölge olmak üzere kozmetik, dermatoloji ve üroloji uygulama alanlarını kapsayarak hem yüze, hem bedene hem de saça uygulanabilir.

FDA onaylı Magellan® Vampir Tedavisinin yeniliği, öteki klâsik otolog mezoterapi prosedürlerine nazaran büyüme faktörleri açısından %85’e kadar daha güçlü plazma elde etmemize imkan sağlamasıdır. Kişinin bedeninde sıkılışma ve rejuvenasyon istediği tüm bölgelerde uygulanabilir.

Magellan® Vampir Tedavisi uygulandıktan çabucak sonraki sonuçlarda; kırışıklıkları yumuşatma, boyun ve yüz sıkılaştırma, cilt dokusunun güzelleştirilmesi, renk bozukluklarının ve cilt pigmentlerinin düzeltilmesi, yanıklardan, travmadan ve hatta sivilcelerden kaynaklanan yara izlerinin uygunlaşması ve çatlak izlerinin ortadan kaldırılması üzere gözle görülür sonuçlar alınmaktadır.

Bu tedavi, var olan güzelliğinizi bozmadan doğal güzelliğinizi korumanıza ve ön plana çıkarmanıza yardımcı olur. Her biri, cildinizi canlandırırken doğal güzelliğinizi öne çıkarır. Unutmayın, hoşluk seyahatinizde kendinizi sevme ve doğal güzelliğinizi korumak her vakit en kıymetli adımdır.

Ayrıntılı bilgi için Doku Clinic internet adresini ziyaret edebilirsiniz: dokumedical.com

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

ETİKETLER: , , ,
YAZARIN EKLEMİŞ OLDUĞU YAZILAR
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.