Aziz Özer, Yaratıcı Klipleriyle Müzik Dünyasına İstikamet Veriyor

Aziz Özer, Türkiye’nin önde gelen müzik görüntü direktörleri ortasında kendine sağlam bir yer edinmiş ve mesleğine damgasını vurmuş bir isim olarak dikkat çekiyor.

22.01.2024
31
Aziz Özer, Yaratıcı Klipleriyle Müzik Dünyasına İstikamet Veriyor

Aziz Özer, Türkiye’nin önde gelen müzik görüntü direktörleri ortasında kendine sağlam bir yer edinmiş ve mesleğine damgasını vurmuş bir isim olarak dikkat çekiyor. Müzik dünyasına istikamet veren klipleri ve sanatkarlara sunduğu özgün direktörlük üslubuyla, Aziz Özer, kesimdeki başarılarına bir yenisini daha ekliyor.

Kendine has estetik anlayışı ve kreatif yaklaşımıyla Aziz Özer, birçok ünlü sanatkarın kliplerini yöneterek müziğin görsel lisanını zenginleştiriyor. Özer’in imzasını taşıyan klipler, sanatkarların müziklerini daha etkileyici ve unutulmaz kılıyor.

Aziz Özer’in direktörlük mesleğinde yer alan birtakım dikkat çeken klipler şunlar:
Hakkı Bulut, Şerif Kayran, Kenan Çallı, Fuat Bahçeci, Derya Can, Ertuğrul Polat, Gökhan Bağır & Tülay Maciran, Özgür Kaplan & Gökhan Doğanay, Mehmet Karabudak, Zeynel Vardık, Ferman Akdeniz, Enver Çelik, Dilberay, vb. sanatkarların klipleri Birçok müzik platformda yerini almıştır..

Sinema ve televizyon eğitimini Almanya’da alan başarılı Yönetmen ⁠15 yıldır kendi yapımı ÖZER SİNEMA ile yüzlerce müzik klibi, ve birçok kısa ve uzun metraj sinemalar, reklam/ tanıtım sinemaları, başta TRT olmak üzere birçok ulusal ve lokal TV kanallarına programlar çekmiştir..

Özer, müziğin farklı çeşitlerinde çalışarak geniş bir yelpazede tecrübe kazanmış ve her bir projesinde sanatkarın üslubuna özel bir atmosfer oluşturmuştur. Sanatkarlar, Özer’in yetenekleri ve özgün bakış açısı sayesinde kliplerinde müziğiyle birlikte izleyicilere görsel bir şölen sunmaktadır.

Aziz Özer’in başarılı mesleği yalnızca müzik dünyasında değil, reklam ve sinema kesimlerinde de kendine sağlam bir yer edinmesine imkan sağlamıştır. Özer, yalnızca müzik görüntülerinde değil, geniş bir projeler yelpazesinde muvaffakiyet elde eden bir direktördür.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

ETİKETLER: , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.