Üsküdar Belediyesi’nden öğrencilere sömestr tatil paketi

İlköğretimden üniversiteye kadar birçok alanda öğrencilerin yanında olan Üsküdar Belediyesi bu defa sömestr tatili için harekete geçti. Üsküdar Belediyesi, bilhassa İstanbul’da yaşayan ve aileleriyle birlikte tatile çıkma imkanı bulamayan öğrencileri unutmadı.

24.01.2024
25
Üsküdar Belediyesi’nden öğrencilere sömestr tatil paketi

İlköğretimden üniversiteye kadar birçok alanda öğrencilerin yanında olan Üsküdar Belediyesi bu defa sömestr tatili için harekete geçti. Üsküdar Belediyesi, bilhassa İstanbul’da yaşayan ve aileleriyle birlikte tatile çıkma imkanı bulamayan öğrencileri unutmadı. Onlar için çok özel  ”Sömestr Tatil Paketi” hazırladı.  Üsküdar halkına alt yapıdan toplumsal tesislere, çeşitli kurs ve dayanaklardan toplumsal hizmetlere kadar büyük beğeni toplayan projelere imza atan Üsküdar Belediyesi, her vakit yaşlılar, bayanlar ve gençlerin yanında yer alıyor. 

Öğrencilerin yarıyıl tatilini en uygun halde değerlendirebilmeleri için belediye imkanlarını harekete geçiren Üsküdar Belediye Lideri Hilmi Türkmen, muştusunu toplumsal medyadan duyurdu. 

Hilmi Türkmen: “Haydi Planlar Yapılsın”

 Hilmi Türkmen paylaşımın devamında ise şu tabirlere yer verdi:

“Çocuklarımız için eğlenceli ve öğretici bir ‘15 tatil Üsküdar Tatil Paketi’ hazırladık 🙂 Bilim Üsküdar’da Dinozorlar Zamanı Standı. Valide Sultan ile ikramlı Boğaz tipi. Nakkaştepe Millet Bahçesi’nde kapalı oyun alanı. ‘Pazartesi hariç haftanın 6 günü sizi bekliyor’ Hepsi fiyatsız, hepsi sizin için! Pazartesi hariç haftanın 6 günü sizi bekliyor. Haydi planlar yapılsın, tatilde Üsküdar’dan daha hoş bir yer olağan ki yok 🙂 4440875’ten ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Sizi çok seviyoruz! ”

İstanbul’un öteki semtleri ve Üsküdar’dan gelecek öğrenciler haftanın altı günü Bilim Üsküdar, Valide Sultan Gemisi ve Nakkaştepe Millet Bahçesinde hem doyasıya eğlenecekler hem de İstanbul’un en hoş ilçelerinden Üsküdar’ı her istikametiyle yaşama ve tanıma imkanına sahip olacaklar. 

Etkinlik Adresleri 

Sosyal medya üzerinden öğrencilerin etkinliklere ulaşabilmeleri için açık adresler de paylaşıldı. 

Bilim Üsküdar’a ulaşmak için: Ünalan Mahallesi, Ünalan Cd. No:11, Üsküdar / İstanbul

Valide Sultan için: Gemi, Üsküdar iskelesinden kalkıyor.

Nakkaştepe Millet Bahçesi için: Kuzguncuk, Gümüşyolu Çk Sk No:4, Üsküdar/İstanbul

İstanbul geneli ve Üsküdar’daki tüm birinci ve orta öğretim öğrencileri iki hafta boyunca etkinliklerden fiyatsız bir biçimde faydalanabilecekler. 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.