GAİN’in yeni dizisi “Mahsun J”ye kahkaha dolu gala

Toplumsal medyada “Röportaj Adam” lakabıyla tanınan Mahsun Karaca’nın GAİN’de izleyiciyle buluşacak yeni dizisi “Mahsun J”nin galası Uniq İstanbul’da yapıldı. Gecede kahkahalar havada uçuştu.

26.01.2024
28
GAİN’in yeni dizisi “Mahsun J”ye kahkaha dolu gala

Sosyal medyada “Röportaj Adam” lakabıyla tanınan Mahsun Karaca’nın GAİN’de izleyiciyle buluşacak yeni dizisi “Mahsun J”nin galası Uniq İstanbul’da yapıldı. Gecede kahkahalar havada uçuştu.

GAİN’in uzun vakittir merakla beklenen yeni dizisi “Mahsun J”nin galası Uniq İstanbul’da yapıldı. Sanat topluluğundan ünlü isimleri buluşturan geceye iştirak büyüktü. Toplumsal medyada “Röportaj Adam” ismiyle tanınan ve paylaşımları milyonlara ulaşan Mahsun Karaca’nın başrolünde olduğu dizinin birinci iki kısmının gösterimi yapıldı. Gösterim sonrasında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Mahsun Karaca “Çekimler çok şiddetli geçti. Ben daha evvel hiç bu türlü ağır bir tempoda bulunmamıştım. Biliyorsunuz, ben İstanbul’a Adana’dan geldim, orada bu türlü soğuk yok. Çekimlerde neredeyse her gün hastaydım, hatta 9-10 kere serum vuruldum. Dizimiz ‘Mahsun J’ kuryelerin yaşadığı badireleri, bir kuryenin yaşadığı hayat değişimini anlatıyor. Umarım izleyenler beğenir ve verdiğimiz emekler karşılığını bulur” dedi. 

“Mahsun J”, memnunluğu kovalayan kalabalıklar içinde Mahsun ve yakın arkadaşı Leyla’nın sıra dışı ve mizah dolu kıssasını izleyiciyle buluşturuyor.

Mahsun J’nin takımında Mahsun Karaca’nın yanı sıra Eda Akalın, Mehtap Özdemir, Engin Yüksel, Tuğçe Yolcu, Yosi Mizrahi, Ayça Damgacı ve Fikret Urucu yer alıyor. BKM Mutfak üretimi dizinin direktör koltuğunda “Gibi” dizisinin birinci iki dönemini ve “Dünya Bu” dizisini yöneten Ömer Sinir’in oturduğu “Mahsun J”nin senaryosunda ise Öğünç Ersöz imzası bulunuyor. Sekiz kısımdan oluşan dizi 26 Ocak’ta GAİN’de yayına başlıyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.