”Gold Faces Of Turkey Awards” sahipleriyle buluştu!

Geçtiğimiz akşam yedincisi düzenlenen ”Gold Faces Of Turkey Awards” (Türkiye’nin Altın Yüzleri Ödül Töreni) İstanbul Sheraton Otel’de; Ece Gürsel ve Mert Palavaroğlu sunuculuğunda; sanat, basın, iş dünyasının yanı sıra cemiyet hayatından birçok kıymetli ismin iştirakiyle sahiplerini buldu.

26.01.2024
38
”Gold Faces Of Turkey Awards” sahipleriyle buluştu!

Geçtiğimiz akşam yedincisi düzenlenen ”Gold Faces Of Turkey Awards” (Türkiye’nin Altın Yüzleri Ödül Töreni) İstanbul Sheraton Otel’de; Ece Gürsel ve Mert Palavaroğlu sunuculuğunda; sanat, basın, iş dünyasının yanı sıra cemiyet hayatından birçok pahalı ismin iştirakiyle sahiplerini buldu.

Gerçekleştirmiş oldukları tüm tertiplerde markaların ulusal & milletlerarası pazarda hak ettikleri marka bedelini kazandırmanın yanı sıra her tertipte sosyal 

farkındalığa da değinen DC İmal & CK Medya Ajans’ın üstendiği ödül merasiminin bu yılki ana teması ‘Kadına Şiddete Farkındalık’ olarak belirlendi.

Muhteşem gece; Turkish Development şirket kurucusu Ramazan Uğural’ın ana sponsorluğunda gerçekleşti. Ramazan Uğural; sahnede hislerini ise şu sözlerle tabir etti;

”Sanat, basın ve iş dünyasının başarılı isimlerinin mükafatlarını aldığı ”Gold Faces Of Turkey” (Türkiye’nin Altın Yüzleri) ödüllerinin bu yılki teması bayana şiddete farkındalık yaratmak… Bu türlü bir temanın olduğu bu tertibe ana sponsor olmaktan dolayı hem şirketim Turkish Development ismine hem de şahsım Ramazan Uğural ismine büyük memnunluk duyuyorum. 

İş adamı kimliğimin yanı sıra Maltepe ilçesinin Âlâ parti Belediye lider adaylığını yürütmekteyim. Çıktığımız bu yolda da mutlak muvaffakiyet birinci gayemiz… Ve sözlerimi şu formda tamamlamak istiyorum; ‘Kadına Kalkan Eller Yalnızca Onları Alkışlamak İçin Kalkmalıdır…’ 

Gecenin dikkat çeken simalarından Ece Mumay; ‘Yılın En Güzel Çıkış Yapan Bayan Sanatçı” mükafatına layık görülürken sahnede hoşluğuyla de büyüledi. ‘En Güzel Proje Albümü’ ödülü 

‘Usta Şarkılar’ ile Emre Kaya’ya, ‘Yılın En Âlâ Pop Erkek Sanatçı’ mükafatı ise İlyas Yalçıntaş’a verildi. Yılmaz Taner ise mükafatını aldıktan sonra yeni müziği ‘Bugün de Bitti’ ile adeta müzik ziyafeti yaşattı.

Ödül alan öbür isimler ortasında yer alan; Kahraman Sivri ‘Meslek Muvaffakiyet Ödülü’, Sedef Şahin ‘En Yeterli Karakter Oyuncusu’ , Soner Türker ‘En Yeterli Yardımcı Erkek Oyuncu’ , Burçin Bildik ‘En Başarılı Erkek Tiyatro Oyuncusu’, Elvan Gaye Elvan ‘Yılın Çıkış Yapan Bayan Sanatçısı’, Rıdvan Bıyık ‘En Âlâ Ana Haber Bülteni & Show Haber’, mükafatları ile taçlandırıldı.

Faik Öztürk ise gece boyunca sahnede konukları güldürdü ve esprileriyle geceye renk katan isimlerden oldu…!

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

ETİKETLER: , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.