“Yetenek Sirkiniz Cambaz Mithat” nefesleri kesti

Saray Belediyesi’nin “Sömestr Şenliği” kapsamında cumartesi günü ‘Yetenek Sirkiniz, Cambaz Mithat’ sirk gösterisi Saray Atatürk Kültür Merkezi’nde üç seans halinde gerçekleştirildi.

29.01.2024
8
“Yetenek Sirkiniz Cambaz Mithat” nefesleri kesti

Saray Belediyesi’nin “Sömestr Şenliği” kapsamında cumartesi günü ‘Yetenek Sirkiniz, Cambaz Mithat’ sirk gösterisi Saray Atatürk Kültür Merkezi’nde üç seans halinde gerçekleştirildi. Yetenek Sizsiniz programıyla ünlenen Cambaz Mithat, birbirinden şaşırtan gösterileriyle ailelere ve çocuklara unutulmaz bir gün yaşattı.

YETENEK SİRKİNİZ CAMBAZ MİTHAT BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ
Saray Belediyesi Kültür ve Toplumsal İşler Müdürlüğü’nün “Sömestr Şenliği” kapsamında cumartesi günü düzenlenen “Yetenek Sirkiniz Cambaz Mithat” sirk gösterisi büyük ilgi gördü.  Cambaz Mithat tarafından gerçekleştirilen sihirbazlık, akrobasi hareketleri ve istikrar gösterilerinin yanı sıra piton yılanının yer aldığı şovları heyecanla takip eden çocuklar unutulmaz anlar yaşadı. Üç seansı da tıklım tıklım dolduran aileler ve çocuklar ateş gösteri, jonglör, tek teker bisiklet, yılan gösteri şovları sırasında şaşkınlıklarını gizleyemedi.
CAMBAZ MİTHAT TAM NOT ALDI
 ‘Cambaz Mithat’ tarafından sahnelenen akrobasi hareketleri, sihirbazlık ve istikrar gösterileri izleyicilerden tam not aldı. Birbirinden sürpriz gösterileriyle Saraylılara heyecanlı anlar yaşatan Cambaz Mithat, küçük seyircilerini “Burada gördüklerinizi asla meskende denemeye kalkmayınız” diyerek uyarmayı da ihmal etmedi.

Gösteri sonunda sahneye gelen Saray Belediyesi Kültür ve Toplumsal İşler Müdürü Arif Naci Öngören, Cambaz Mithat’a teşekkür ederek, özel olarak tasarlanan Atatürk portresi ikram etti.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

ETİKETLER: , , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.